انجمن

مشکل با Post Slug در وردپرس 2.5  (۱۴ نوشته)

• Shaya

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۱۴ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۷:۴۴

سلام،
    من قبل از باز کردن تاپیک Slug رو سرچ کردم و دیدم یکی راجع بهش صحبت کرده ولی هر کاری کردم باز نشد اون صفحه. اینه که دارم دوباره مطرح می‌کنم.
    من Permalink‌م روی Customه و کدش هم "/%postname%/" گذاشتم. ولی جایی نمی‌بینم که Post Slug رو بتونم ادیت کنم.
    طبق گفته‌ی این‌جا گذاشتم‌ش روی Month and name ولی باز هم جایی رو نمی‌بینم که بشه Post Slug رو ادیت کرد.
    حالا یکی به من بگه مشکل چیه؟
    من می‌خوام مثل قبل روی /%postname%/ باشه Permalinkم..
    اطلاعات تکمیلی: پلاگ‌این جلالی 3.5.1 رو نصب دارم.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۴ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۸:۱۳

توی وردپرس ۲/۵ وقتی مطلب رو ذخیره کنین٬ زیر قسمت عنوان یه خط ظاهر می‌شه که از اونجا می‌تونین نامک رو عوض کنین.

فکر می‌کنم وقتی ذخیره‌ی خودکار (auto save) هم فعال باشه بعد از اولین ذخیره‌ی خودکار اون خط ظاهر بشه.

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱۴ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۰:۰۳

نسخه ۳.۵.۱ توی وردپرس ۲.۵ یه باگ داره که باعث می شه قسمت اسلاگ نمایش داده نشه

• Shaya

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۱۴ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۰:۰۸

navid گفت:
    نسخه ۳.۵.۱ توی وردپرس ۲.۵ یه باگ داره که باعث می شه قسمت اسلاگ نمایش داده نشه

مرسی نوید جان. امیدوارم هرچه زودتر ورژن ۴ پلاگ‌این ساخته شه.

• skywalker

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۲
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۷ خرداد ۱۳۸۷ - ۲۱:۵۵

میشه درباره ی این باگ توضیح بدین ، خودمون فیکس اش کنیم ؟ *-:)

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱۸ خرداد ۱۳۸۷ - ۰۰:۴۹

به skywalker :
    دوست عزیز نسخه جدید پچ وردپرس فارسی خیلی وقته ارائه شده و کوچکترین مشکلی با وردپرس ۲.۵.۱ نداره ;-)

• skywalker

آفلاین
    عضو
    ۱۸ خرداد ۱۳۸۷ - ۱۵:۳۰

من هم از آخرین ورژن استفاده می کردم ولی مشکل اینجا بود که به نوشته ریزی که پایین قسمت title بود توجه نمی کردم، توقع ظاهر شدن یه textbox بزرگ مثه title رو داشتم.:D

بقیه دوستان یادشون باشه برای استفاده از slug یا همون نامک باید permalink یا پیوند پایدارشون فعال باشه. ;)

این معادل های فارسیه وردپرس منو کشته، خدااان :))

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱۸ خرداد ۱۳۸۷ - ۱۵:۳۷

نه. مدل اینطوریه که بعد از اولین نوشتن . مثلا نوشتن عنوان یا قسمتی از متن و سپس ذخیره خودکار قسمت اسلاگ ظاهر می شه .
    افزونه وردپرس فارسی شما نسخش ۴ ه دیگه ؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱۸ خرداد ۱۳۸۷ - ۱۵:۳۸

الان یه چیزی یادم اومد. اگه ساختار پیوند شما توش postname نباشه. یعنی جوری که از این اسلاگ استفاده نشه ظاهر نمی شه ...

• skywalker

آفلاین
    عضو
    ۱۸ خرداد ۱۳۸۷ - ۱۶:۱۴

نوید جان ممنون از کمکت . این وردپرس خیلی دوست داشتنیه :-) من که یه کم php می دونم احساس می کنم هر جور سایتی میتونم باهاش بسازم.

راستی بچه های عزیزی که این وردپرس رو به بهترین حالت ترجمه کردن، لطفا روی پیدا کردن معادل های فارسی یه کم دقت بیشتری کنن. بعضی جاها معادل ها بسیار نا مفهوم و بعضی جاها تا حدی طنزه، مثلا توی قسمت permalink ، نوشته شده "گزینه های پیش پا افتاده" !!!!! که اصلا معنی نداره. انگلیسش بوده Common Settings که ترجمش میشه تنظیمات معمول .

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۸ خرداد ۱۳۸۷ - ۱۷:۳۵

راستی بچه های عزیزی که این وردپرس رو به بهترین حالت ترجمه کردن، لطفا روی پیدا کردن معادل های فارسی یه کم دقت بیشتری کنن. بعضی جاها معادل ها بسیار نا مفهوم و بعضی جاها تا حدی طنزه، مثلا توی قسمت permalink ، نوشته شده "گزینه های پیش پا افتاده" !!!!! که اصلا معنی نداره. انگلیسش بوده Common Settings که ترجمش میشه تنظیمات معمول .

ممنون از توجه‌تون دوست عزیز٬ می‌تونین این موارد رو در بخش فرهنگستان وردپرس فارسی مطرح کنین.

• piklog

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۴
    ۱۱ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۹:۴۵

از ۲.۳.۳ به ۲.۶۱ که ارتقاء دادم, post slug رو نمیتونم پیدا کنم, جریان چی هست؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۰:۳۴

بعد از نوشتن عنوان مطلب چند ثانیه بعد قسمتی به زیر قسمت عنوان میاد که می تونید در اونجا اسلاگ رو تغییر بدید ;-)

• garfield

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۹۲
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۶:۳۷

Gonahkar گفت:

ممنون از توجه‌تون دوست عزیز٬ می‌تونین این موارد رو در بخش فرهنگستان وردپرس فارسی مطرح کنین.

من که قبلاً پیشنهاد داده بودم! همونجا! گفته بودم بگذارینش «تنظیمات کلی»

یادتون هست؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها