انجمن

چطور می تونم فایل های زبان رو بریزم تو وردپرس انگلیسی  (۴ نوشته)

• rock

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۶ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۱:۰۸

سلام به دوستان گل وزحمتکش ورد پرس؛
    من تو کنترل پنل ام یک بخش به نام فانتاستیک دارم که توش سیستم مدیریت محتوای ورد پرس رو میتونم براحتی نصب کنم مشکل اینجاست که فقط صفحه نصب و نام کاربری ورمز وتمام می کنم واین سیستم نصب می شود وقتی لاگین می کنم داشبورد انگلیسی می یاد خوب به همه زبان ها راحت می نویسم ولی تو زبان فارسی وقتی مطلب رو ارسال می کنم علامت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ می یاد نمی تونم همه فایل هارو آپلود کنم لطفا یه راهی بگید تا فایل های زبان فارسی رو توش آپلود کنم بلکه این زبان هم فعال بشود در ضمن من هرچه گشتم پوشه زبان رو نیافتم تو این ورد پرس ممنون می شم یکمی واضح تر وطولانی تر توضیح بدید تا کمی بفهمم چون زیاد از اینجور چیزها زیاد سردر نمیارم

• محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲۷
    ۶ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۳:۳۸

سلام دوست عزیز
    حتما حتما حتما وردپرس رو دستی نصب کنین تا بعدا مشکل خاصی نداشته باشین.
    http://codex.wp-persian.com/%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - Omid Sh - rock
  • دایان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    ۶ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۹:۵۳

اگه یک بار بسته‌ی وردپرس فارسیو دانلود کنید، میبینید که در پوشه‌ی wp-content ، پوشه‌ای هست به نام languages ، که فایل‌های مربوط به ترجمه و راست چین شدن در اون قرار داره. این پوشه و محتویاتشو در wp-content وردپرسی که نصب کردید آپلود کنید.
    در شاخه‌ی اصلی وردپرس و wp-config.php هم زبان فارسی باید تعریف شده باشه یعنی به این صورت:
    define ('WPLANG', 'fa_IR');
    البته در حالت عادی با داشبورد انگلیسی هم نباید نوشته‌ها به صورت ؟؟؟ دیده بشه و حقیقت اینه که نصب خودکار برای ما فارسی زبانا مناسب نیست و خودمون باید با یک دیتابیس UTF-8 ، وردپرسو دستی نصب کنیم.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - rock
  • rock

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۲
    ۸ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۱:۰۹

به هر حال وبلاگ ایجاد شد؛
    تشکر.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها