انجمن

معرفی افزونه ای برای کار با دامنه های مختلف در وردپرس  (۳ نوشته)

• ناجی کرد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۰
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۸ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۰:۳۰

Domain Mirror افزونه ای است که اجازه می دهد یک وردپرس نصب شده با بیش از یک دامنه قابل دسترسی باشد.
    اگر شما بیشتر از یک دامنه دارید و می خواهید هردوی آن به یک وردپرس نصب شده اشاره داشته باشد , می فهمید که این عمل به خوبی انجام نمی شود. وردپرس آدرس های داخلی خود را براساس تنظیمات بخش همگانی خود ایجاد می کند. این افزونه اجازه می دهد که چندین دامنه در داخل وردپرس و بروزرسانی های عنوان وبلاگ , آدرس اینترنتی وردپرس و وبلاگ براساس مقدار
    $_SERVER['SERVER_NAME']
    پیکره بندی شود.
    این افزونه اجازه می دهد تا با یک بار نصب , آدرس ها و عنوان های مختلفی برای وبلاگ در هر دامنه به نمایش در آید.
    این افزونه مخصوصا برای کسانی که دامنه شان تند تند در معرض الطاف کمیته محترم تعیین مصادیق محتوای مجرمانه قرار می گیرد مفید است.
    راهنمای نصب که در سایت اصلی وردپرس قرار داده شده و توسط وب سایت دامنه برتر به فارسی ترجمه شده به شرح ذیله:
    دریافت و باز کردن فایل فشرده. اگر شما افزونه را از وب سایت ما دریافت کردید آن را در فهرستی به نام “AA-DomainMirror” باز کنید , اما اگر آن را از بخش افزونه های وب سایت رسمی وردپرس دریافت کردید شاید در فهرستی به نام “domain-mirror” باز شود. هریک از این دو کار می کند , اما شاید شما نیاز داشته باشید که در آخر آن را به “AA-DomainMirror” تغییر نام دهید , اگر مشکلی با افزونه های دیگر دارید به تغییرات ایجاد شده نگاه نکنید, به پایین نگاه کنید.
    درصورت امکان کپی تمام محتویات فهرست AA-DomainMirror به wp-content/plugins/ , نام فهرست را تغییر ندهید , مقدار AA- در ابتدای نام یک هک برای برنامه به حساب می آید تا باعث شود که وردپرس در ابتدا این افزونه را اجرا کند. نیاز است که هیچ افزونه ای پیش از آن اجرا نشود که در غیر اینصورت قادر به دیدن تغییرات صورت گرفته نیستید , بنابراین همانطور عمل خواهد کرد که انگار روی دامنه پیشفرض هستید.
    مراجعه به برگه افزونه ها و فعال کردن Domain Mirror.
    مراجعه به بخش تنظیمات -> برگه Domain Mirror و پیکره بندی آن.
    برای دیدن جزئیات بیشتر پیکره بندی این آدرس را ببینید: http://mcaleavy.org/code/domain-mirror

دانلود افزونه در سایت اصلی وردپرس

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    دایان - Ahmad - milad200 - بهروز ازند - ناصر عبدیلر - EHSAN_CHCH
  • adabaz

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۸ آبان ۱۳۹۰ - ۲۱:۰۰

سلام آقا ما یه کاری کردیم توش موندیم!
    من واسه یه سایت مذهبی که می خواست دوتا آدرس داشته باشه از این افزونه کمک گرفتم ولی بعدا اونا دو تا سایت مجزا خواستند الان هر کاری می کنم نمی تونم دامنه دوم رو جدا کنم.تو قسمت تنضیمات افزونه دامنه دوم رو پاک کردم ولی بازم به اونجا می ره فکر کنم تو سی پنل دستکاری خفنی کرده چون یک ساب دومین هم ایجاد کرده که نمیشه حذفش کرد و میگه به ادد ان دومین لینک شده و اول باید اونو پاک کنی این کارو کردم و دوباره دامنه ادد کردم بازم همون ساب دومین ایجاد میشه!
    تو سی پنل هم تعداد پارک دومین رو صفر است و تعداد اددآن دومین یک.

فکر می کنم به کمکتون احتیاج دارم!

EHSAN_CHCH
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۸ آبان ۱۳۹۰ - ۲۱:۱۰

افزونه رو غیرفعال کردید؟
    سایت دوم هم روی همین سرور هست؟