انجمن

2 تا سوال در مورد قرار دادن مطلب درون سایت  (۶ نوشته)

• hamid_00a

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۲:۲۵

سلام اول معذرت میخوام اگه جای این مطلب اینجا نیست چون نمیدونستم کجا مطرح کنم
    سوال اول اینه که وقتی ما یه مطلب میزاریم توی سایت در موردش چند خطی توضیح میدیم اگه مثلا من 5 خط توضیح دادم میخوام 3 خط تو صفحه اصلی معلوم شه بقیه تو ادامه مطلب اگر بخوام این مقدار برای هر پست متغییر باشه چی مثلا یه پست 3 خط یکی 6 خط
    من تو قسمت خواندنی و نوشتاری تعداد هر خط رو روی 3 گذاشتم ولی بازم تمام مطلب و همچنین لینک ها تو صفحه اصلی معلوم میشن چیکار کنم که لینکام تو ادامه مطلب باشن؟
    سوال دوم اینه دیدید تو بعضی از سایت های دانلود وقتی میخواهیم دانلود کنیم به ادامه مطلب میریم ایکن های مختلفی مثل دانلود ، منبع ، حجم ، پسورد و ... غیره هست راهی هست که اصلا آیکن ها یک بار آپلود شن و هر برای که پست خواستم بدم این آیکنارو آپلود نکنم چون من آیکن هارو آپلود میکنم بعد تصویرشون که قرار گرفت چلوشون توضیحات رو میدیم
    ممنون میشم راهنمایی کننید

• kakozadeh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۲
    ۱۵ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۹:۰۹

سلام دوست عزیز
    پاسخ سوال اولت این هست که باید در هنگام نوشتن مطلب آنجایی که می خواهی در اول سایت نمایش داده شود به بعد ما بین آنها باید یک فاصله بگذاری و در قسمت نوار ابزار گزینه ادامه مطلب را بزنی تا یک خطی که اولش نوشته more پدیدار بشه.
    و درمورد سوال دومت این قضیه مال قالب هست و باید توی قالب دستکاری کنی که برای شما یک ریزه سخت هست.
    می تونی از قالب هایی که این امکان رو دارن استفاده کنی مثل قالب دانلودها
    یا علی

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۱۵ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۰:۳۷

در مورد سوال دوم :
    سه تا باکس بزار برای مثال آدرس فایل ، حجم فایل و پسورد
    بعد بهشون زمینه های دلخواه بده و از استایل آیکون بده
    برا یحجم هم با کد php میتونی راحت حجم فایل رو نمایش بدی
    مثلا اینجا رو ببین:
    http://20ist.com/powerpoint/%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7/

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - DownloadNeshan
  • عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۱۵ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۲:۱۶

دوست من ! برای سوال اول میتونید برای از چکیده استفاده کنید . توی صفحه نوشتن هست . اگه نبود از بالا تنظیمات رو بزن و تیک کنار چکیده رو بزن . حالا هر چقدر که خواستی میتونی توی اون بخش بنویسی تا توی صفحه اول نشون داده بشه .
    در ضمن باید تابع

the_content

رو برداری و به جاش از

the_excerpt

استفاده کنی .

• a30redel

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱
    ۹ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۸:۴۵

kakozadeh گفت:
    سلام دوست عزیز
    پاسخ سوال اولت این هست که باید در هنگام نوشتن مطلب آنجایی که می خواهی در اول سایت نمایش داده شود به بعد ما بین آنها باید یک فاصله بگذاری و در قسمت نوار ابزار گزینه ادامه مطلب را بزنی تا یک خطی که اولش نوشته more پدیدار بشه.
    و درمورد سوال دومت این قضیه مال قالب هست و باید توی قالب دستکاری کنی که برای شما یک ریزه سخت هست.
    می تونی از قالب هایی که این امکان رو دارن استفاده کنی مثل قالب دانلودها
    یا علی

با سلام
    دوست خوبم میشه در مورد سوال اول یه کم بیشتر توضیح بدبد چون منم همین مشکل رو دارم ولی متوجه این توضیح شما نشدم
    یعنی تو نوار ابزارگزینه ادامه مطلب رو ندیدم
    با تشکر

• kakozadeh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۸:۳۱

a30redel گفت:

با سلام
    دوست خوبم میشه در مورد سوال اول یه کم بیشتر توضیح بدبد چون منم همین مشکل رو دارم ولی متوجه این توضیح شما نشدم
    یعنی تو نوار ابزارگزینه ادامه مطلب رو ندیدم
    با تشکر

سلام دوست عزیز
    برای ادامه مطلب اول بخش دیداری را انتخاب می کنید تا ابزارهای بالای مطلب ظاهر شود.
    حال متن خود را نوشته و جایی که قرار است مطلب به ادامه انتقال داده شود را با اینتر یک فاصله بی اندازید و تصویری که به شکل یک صفحه نصف شده توسط یک خط آبی هست را انتخاب می کنید.
    می بینید که یک خط آبی مطلب شما را به دو قسمت کرده حال مطلب را انتشار کنید.
    در سایت تنها سطر های قبل از خط آبی نمایش داده خواهند شد و برای مشاهده بقیه سطر ها باید به ادامه مطلب رفت.
    یا علی

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    a30redel

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.