انجمن

افزونه ای برای مدیریت مشتری ها  (۶ نوشته)

• tansu68

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۲ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۱:۵۳

سلام
    اول از هر چیزی تشکر میکنم و امیدوارم که وضعیت این تاپیک به حل شده تغییر پیدا کنه....خب من چند وقتی هست که دارم سرچ میکنم و به نتیجه ای نمیرسم افزونه ای مورد نیازم هست که بتونم باهاش مدیریت کامل روی کاربران سایتم داشته باشم از اونجایی که سایتم شرکتیه کاربران رو مشتریانم در نظر گرفتم تصمیم دارم که با ارائهء یوزر و پس جداگانه به مشتریهام اونا رو وارد صفحه ای که مربوط به اطلاعات خودشون در شرکت ما هست بفرستم برای اینکه بهتر منظورم رو متوجه بشید من لینک یک نمونه رو که تو سایت همکارم هست براتون میذارم
    http://www.nikoopackaging.com/Default.Aspx?PageID=3
    خواهش میکنم اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره یا با افزونه هایی از این قبیل کار کرده منو راهنمایی کنه
    پیشاپیش ممنونم

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    forklift
  • Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۶:۳۴

افزونه براي كارهاي خاص نوشته نشده
    ولي ميتونيد از افزونه هاي زير كمك بگيريد
    http://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-customer-manager/
    http://wordpress.org/extend/plugins/smart-manager-for-wp-e-commerce

عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - tansu68
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۲:۰۴

شما می‌تونین برای هر مشتری یک برگه بسازین و با افزونه‌ی Role scopper تنظیم کنین که فقط اون مشتری خاص امکان دیدن اون برگه رو داشته باشه.

بعد با استفاده از افزونه‌ی Peter's Login Redirect تنظیم می‌کنین که هر کاربر بعد از وارد شدن به وردپرس، به همون برگه‌ای هدایت بشه که شما بهش دسترسی دیدنش رو دادین.

Morteza - tansu68 - عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - Parsa
  • tansu68

آفلاین
    عضو
    ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۱:۳۴

Gonahkar گفت:
    شما می‌تونین برای هر مشتری یک برگه بسازین و با افزونه‌ی Role scopper تنظیم کنین که فقط اون مشتری خاص امکان دیدن اون برگه رو داشته باشه.

بعد با استفاده از افزونه‌ی Peter's Login Redirect تنظیم می‌کنین که هر کاربر بعد از وارد شدن به وردپرس، به همون برگه‌ای هدایت بشه که شما بهش دسترسی دیدنش رو دادین.

ممنونم دوست عزیز من افزونهء Peter's Login Redirect رو نصب کردم و برای تست کردن هم کاریر جدید و هم برگهء جدید ایجاد کردم اما متاسفانه نمیدونم که چطور باید تنظیمات افزونه رو انجام بدم یعنی نام کاربری و آدرس برگه رو کجای تنظیمات قرار بدم
    پیشاپیش ممنون

• عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۲:۰۱

سلام ، برای اینکه کاربر بعد از ورود به برگه ی مخصوص خودش برود از تنظیمات > login ridirects را انتخاب کنید و در کادر اول کاربری که ساخته اید را انتخاب کنید و در کادر بعد آدرس صفحه ای که برای او درست کردید رو وارد کنید .
    اما بخش Specific roles برای این است که کاربرهایی که دارای درجه ی خاص هستند رو به صفحه مورد نظر انتقال بدید .

Parsa - tansu68
  • tansu68

آفلاین
    عضو
    ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۱:۲۰

majed گفت:
    سلام ، برای اینکه کاربر بعد از ورود به برگه ی مخصوص خودش برود از تنظیمات > login ridirects را انتخاب کنید و در کادر اول کاربری که ساخته اید را انتخاب کنید و در کادر بعد آدرس صفحه ای که برای او درست کردید رو وارد کنید .
    اما بخش Specific roles برای این است که کاربرهایی که دارای درجه ی خاص هستند رو به صفحه مورد نظر انتقال بدید .

ماجد جان ممنونم درست شد عزیز

درباره‌ی این موضوع