انجمن

خطا در نصب پوسته  (۴ نوشته)

• negar.zarisa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۵ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۱:۱۸

از دوستان کسی با این خطا در هنگام نصب پوسته روبرو بودن تا من از تجربیات شون استفاده کنم ! من پوسته انگلیسی colorbold را نصب کردم ولی متاسفانه با خطای زیر روبرو شدم

Warning: fopen(/home/crmuicom/domains/crmui.com/public_html/wp-content/themes/colorbold_wp2/style.css) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/crmuicom/domains/crmui.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4284

Warning: fread(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/crmuicom/domains/crmui.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4287

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/crmuicom/domains/crmui.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4290

• rock

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۲
    ۲۵ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۱:۲۴

مشکل از فایل functions.php هست که کدهاش اشتباه هستند این مورد برای من هم اتفاق افتاده است:
    درضمن مشکل از نصب ورد پرس هم ممکنه باشه چون ان خطا تاجایی که من می دونم ربطی به قالبت نداره!
    سعی کن پوشهwp-includes رو تمدید کنی!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • rock

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۲
    ۲۶ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۰:۱۸

اگر بازهم جواب نداد مشکلت برمیگرده به functions.php در پوسته ات که باید دنبال کدش بگردی و درستشو بگذاری مطمئن باش دیگه درست میشه!
    کدfunctions.php رو به این صورت تغییر بدید:

<?php
    if ( function_exists('register_sidebar') )
        register_sidebar();
    ?>
  • عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۲۶ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۶:۱۳

مشکل از فایل functions.php هست که کدهاش اشتباه هستند این مورد برای من هم اتفاق افتاده است:

اما من فکر نکنم مشکل فانکنکشن قالبشون باشه . چون توی خطای بالا خبری از فانکشن پوسته نیست .
    شما این پوسته رو از کجا گیر آوردی ؟ از هر جایی که پوسته رو میگیرید ببینید مطمئنه بعد نصبش کنید .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.