انجمن

.::نظر خواهی::. بهترین ورژن ورد پرس کدام است؟  (۲ نوشته)

• hamid_00a

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۹ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۱:۵۰

سلام به همه نمیدونم دیگه باید چیکار کنم تا پلاگینام رو ورد پرس جواب بدن مهمترینشون پلاگین سئو هستش هرکاری که دووستان گفتن انجام دادن الان پلاگین سئو،سایت مپ، و چندتا دیگه فعال میشن ولی وقتی فعال هستن وقتی میخوام مطلبی رو منتشر کنم روی قسمت افزودن نوشته کلیک میکنم صفحه سفید میشه و بالا نمیاد
    گفتم شاید از ورژن ورد پرس هستش من آخرین ورژن رونصب دارم خواستم بدو بهترین ورژن از نظر دوستان کدومه که ما اینم امتحان کنیم شاید پلاگینا روش جواب دادن
    برای سفید شدن صفحه هم این کد رو اضافه کردم به wp-config.php آیا فقط باید همین کد رو اضافه کرد یا کار دیگه ای هم باید امجام داد؟
    define('WP_DEBUG', true);
    ممنون میشم راهنمایی کنید

• دایان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۹ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۲:۱۴

سلام.
    طبیعیه که مناسب‌ترین نسخه‌ی هر نرم‌افزاری، جدیدترین و آخرین نسخه‌ی اون هست. در مورد وردپرس هم همین‌طور ِ. حالا اگه مشکلی هم وجود داره، به دلیل ناساگاری افزونه‌هاست یا قدیمی بودن نرم‌افزارهای سرورها.
    قبل از نصب هر افزونه‌ای مطمئن بشید که اون افزونه با نگارش وردپرس شما سازگار باشه. (در صفحه‌ی دریافت افزونه‌ها، این امکان وجود داره.)
    منم از افزونه‌ی سئو (!؟) و سایت مپ با آخرین نسخه‌ی وردپرس استفاده می‌کنم، ولی همچین مشکلی ندارم.
    پس به احتمال زیاد سرور شما با وردپرس ناسازگاره.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    بهروز ازند - Mostafa

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.