انجمن

ليست اعضاي وردپرس  (۶ نوشته)

• bsi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۳
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۲۷ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۲:۰۴

مديران و معاونان وردپرس:
    لطفاً قسمتي را براي آشنايي با مدير اصلي فروم و طراحان لوگو و پشتيباني قالب ها و پشتيباني خود وردپرس و ....
    را همراه با يك آدي جهت ارتباط با مدير هر بخش فراهم كنيد تا كاربر در صورت نياز با خود مدير بخش ارتباط داشته باشد.
    اين درست است كه اكثراً دوستان در همه قسمت ها كار بلدند ولي اگر دوستان تخصص بيشتري روي يك موضوع داشته و كاربران هم بدانند فكر كنم بهتر به جواب برسند.
    (البته اين نظر من است و منظورم از فراهم كنيد در صورت صلاح ديد است و بس. ;-))

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۷ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۲:۰۸

فعلا که قسمت مستندات تعطیله. داریم بهترش می کنیم :D ولی خب اونجا لیست مدیران هست به همراه وظایفی که در تیم دارند...

• oshgool

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۹۳
    ۲۸ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۷:۵۰

تو این فروم هم میتونی بنظرم بری تو سایتشون اونجا هم نحوه ارتباط رو زده.
    :D

• cusoon

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲
    ۲ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۰:۱۹

فکر کنم منظورش بیشتر گذاشتن آی دی یاهوشون بوده ... که به نظر منم فکر بدی نیست. (هرچند که شاید برای صاحبان آی دی دردسرهای جدید ایجاد شه :-/)

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۸:۴۲

من گذاشتن شناسه‌‌ی دیگر سرویس‌های پیغام‌رسان رو نمی‌پسندم٬ چون مباحث باید توی انجمن انجام بشه تا ثبت و بایگانی بشه و به‌درد دیگرانی که مشکلات مشابه دارن بخوره و از دوباره‌کاری هم جلوگیری کنه.

وظایف و مسئولیت‌های اعضای گروه هم توی بخش مستندات هست و به‌زودی هم بالا میاد.

• علی ایرانی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۶
    ۲ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۸:۵۶

من گذاشتن شناسه‌‌ی دیگر سرویس‌های پیغام‌رسان رو نمی‌پسندم٬ چون مباحث باید توی انجمن انجام بشه تا ثبت و بایگانی بشه و به‌درد دیگرانی که مشکلات مشابه دارن بخوره و از دوباره‌کاری هم جلوگیری کنه.

با گناهکار موافقم.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.