انجمن

تغييرات در setup-config.php  (۳ نوشته)

• miladrezaei

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۳

سلام
    يه چيز عجيبي توي فايل wp-load.php نسخه 3.1 فارسي ديدم. تو اين فايل فايل wp-config.php اينكلود ميشه و اگه وجود نداشته باشه با wp_die يه ارور مي سازه كه نشون ميده بايد فايل WP-CONFIG.PHP ساخته بشه و لينكه ميشه به wp-admin/setup-config.php اما نكته جالب اين هست كه توي وردپرس فارسي اين متن يه جور ديگه ترجمه شده (wo-load.php line 52)

پرونده wp-config.php یافت نشد. وردپرس برای شروع نیازمند این پرونده است. برای اطلاعات به این راهنما (فارسی) مراجعه نمایید.

اما توي نسخه اصلي :
    There doesn't seem to be a wp-config.php file. I need this before we can get started. Need more help? We got it. You can create a wp-config.php file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.

در صورتيكه وردپرس خودش ميگه كه امن ترين راه براي ساختن فايل wp-config همين راه هست و خيلي راحت مثل مراحل نصب user pass dbname و .... ميگيره اما توي نسخه فارسي يه جور ديگه ترجمه شده و لينك برای اطلاعات به این راهنما (فارسی) مراجعه نمایید توي wp-persian.com به پیدا نشد! مي رسه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • shiraz522

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۹ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۸

سلام
    ترو به خدا کمکم کنید !!!!!

من چند تا از پوسته ها رو دانلود کردم اما وقتی از حالت فشرده خارجشون می کنم فایلی به نام wp-config-sample و یا wp-configh نمی بینم اما index.php و ... رو می تونم تغییر هم بدم !!!

ترو خدا به وسیله ایمیل یا چت راهنماییم کنید .
    Mohammad.aminii@yahoo.com
    chiazki@yahoo.com
    تقریبا تمام مدت روز و حتی تا 2 شب هم آنلاینم .

ممنون

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۹ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۱

shiraz522 گفت:
    سلام
    ترو به خدا کمکم کنید !!!!!

من چند تا از پوسته ها رو دانلود کردم اما وقتی از حالت فشرده خارجشون می کنم فایلی به نام wp-config-sample و یا wp-configh نمی بینم اما index.php و ... رو می تونم تغییر هم بدم !!!

ترو خدا به وسیله ایمیل یا چت راهنماییم کنید .
    Mohammad.aminii@yahoo.com
    chiazki@yahoo.com
    تقریبا تمام مدت روز و حتی تا 2 شب هم آنلاینم .

ممنون

برای مشکل خودتون تاپیک جدید ایجاد کنید
    فایل wp-config-sample جزو فایلهای وردپرس هست نه قالب
    آموزش نصب در مستندات هست

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.