انجمن

مشکل اساسی در ورد پرس  (۵ نوشته)

• skyshopin

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۴ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۴

با سلام

با تبریک سال نو خدمت شما دوستان عزیز

من 2 سوال داشتم

یکی اینکه من از ورد پرسم بک آپ گرفتم و روی هاست دیگر آپلود کردم اما سایت که بالا می آید لینکهای دامین قبلی را نشان می دهد در صورتی که دیتا بیس متعلق به همین سایت می باشد از کجاب باید لینک ها را تغییر دهم حتی لینک فراموشی رمز عبور و دکمه ورود به بخش مدیریت هم وقتی کلیک می کنم به دامین قبلی هدایت می شود .. لطفاً اگر بخش در دیتا بیس هست که می تونم لینکها رو تغییر دهیم راهنمایی کنید با تشکر

مشکل دیگر اینکه هاست دامین ها را تغییر دادم اما زمانی که می خوام با همان دامین اصلی وارد ادمین شود پیغام زیر را می دهد
    مشکل از کجاست چگونه حل می شود.

Fatal error: Out of memory (allocated 9961472) (tried to allocate 19456 bytes) in /home/******/domains/sassaass.com/public_html/wp-includes/widgets.php on line 866

• monji12

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    ۱۸ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۲

باید اول دیتابیس را دانلود کنید (ترجیحا با فرمت gz) و بعد با notepad بازش کنید و سپس با استفاده از ابزار Replace (در منوی Edit فکر کنم) دامین جدید را جایگزین دامین قدیمی بکنید. این کار ممکنه خیلی طول بکشه و بستگی به حجم دیتبایس داره. حالا دیتابیس را تغییر دامین دادی.
    ولی برای اینکه رمزعبور و یوزر یادت بیاد به فایل wp-config.php (با notepad باز کنید) یه مراجعت بفرمائید شاید اونجا مشاهده کردید و ....
    بنده این را هم متوجه نشدم!

مشکل دیگر اینکه هاست دامین ها را تغییر دادم اما زمانی که می خوام با همان دامین اصلی وارد ادمین شود پیغام زیر را می دهد

البته استادان دیگر هم نظر بدهند شاید نظر من اشتباه یا ناقص باشه ها!!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۱۸ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۵

راه حل مشکل اول:
    http://forum.wp-persian.com/topic/11293#post-65707
    و مشکل دوم:
    http://codex.wp-persian.com/%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-allowed-memory-size-exhausted-%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF/

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Saeed Fard - Mostafa
  • monji12

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    ۱۸ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۸:۳۴

monji12 گفت:
    باید اول دیتابیس را دانلود کنید (ترجیحا با فرمت gz) و بعد با notepad بازش کنید و سپس با استفاده از ابزار Replace (در منوی Edit فکر کنم) دامین جدید را جایگزین دامین قدیمی بکنید. این کار ممکنه خیلی طول بکشه و بستگی به حجم دیتبایس داره. حالا دیتابیس را تغییر دامین دادی.
    ولی برای اینکه رمزعبور و یوزر یادت بیاد به فایل wp-config.php (با notepad باز کنید) یه مراجعت بفرمائید شاید اونجا مشاهده کردید و ....
    بنده این را هم متوجه نشدم!

البته استادان دیگر هم نظر بدهند شاید نظر من اشتباه یا ناقص باشه ها!!

ببخشید بنده متنو درست نخوندم و عجله داشتم
    ولی در کل باید دیتابیسو ویرایش کرد و ازش مطمئن بود!

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۱۸ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۳:۰۸

نیازی به ویرایش وردپرس نیست.
    ساده ترین و بی دردسرترین روش رو در پست قبل گفتم.
    موفق باشید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.