انجمن

مشکل ریدایرکت  (۵ نوشته)

• ahangha88

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۸
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۵ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۶

من قالب سایتم رو جدیدا عوض کردم قبلا وقتی یه ادرسی میزدی که کلا شبیه پیوند یکتا وردپرس نبود اتوماتیک به صفحه اصلی منتق میشدی من برای اینکار کدی داخل htaccess قرار داده بودم که الآن یادم نیست چه کدی بود اون رو میخوام و مورد دوم اینکه قبلا صفحه 404 قالبم وقتی میومد وسط صفحه بیش از 50 مطلب نمایش میداد که بازدیدکننده میتونست اونها رو ببینه اما الآن فقط مینویسه مطلب مورد نظر شما یافت نشد برای اینکه اون مطالب هم وسط صفحه بیاد چه کدی رو باید به صفحه 404 اضافه کنم؟

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۱۶ فروردین ۱۳۹۰ - ۰۹:۳۲

قبلا وقتی یه ادرسی میزدی که کلا شبیه پیوند یکتا وردپرس نبود اتوماتیک به صفحه اصلی منتق میشدی من برای اینکار کدی داخل htaccess قرار داده بودم که الآن یادم نیست

چه ادرسی رو میخواید منتقل کنید؟
    -----------

باید حلقه پست رو با تعداد 50 پست با کوئری یا لیمیت در حلقه درش قرار بدید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    بهروز ازند
  • ahangha88

آفلاین
    عضو
    ۱۶ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۶

man4toman گفت:

چه ادرسی رو میخواید منتقل کنید؟
    -----------

باید حلقه پست رو با تعداد 50 پست با کوئری یا لیمیت در حلقه درش قرار بدید.

من یه سایت دیگه رو میخوام به یه سایت دیگه منتقل کنم با ریدایرکت منتقل میکنم اما وقتی میره روی سایت دیگه
    can not میده در مورد دوم هم اصلا متوجه نشدم چی گفتید

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۱۶ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۱

شما چطور ریدایرکت میکنید؟ کدش ؟

----------

شما در مورد کوئری و نمایش دلخواه تعداد پست توی انجمن جستجو کنید اگر به نتیجه نرسیدید کدش رو براتون میزارم.

• ahangha88

آفلاین
    عضو
    ۱۷ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۰:۴۵

من با کد ریدایرکت 301 داخل htaccess ریدایرک میکنم اما این آدرس در سایت دیگری که هست اما در وردپرس این شیوه آدرس دهی نیست به همین دلیل صفحه پس از ریدایرکت can not میده من قبلا یه کدی که نمیدونم چی بود داخل htaccess قرار میدادم که آدرسهایی هم که در وردپرس وجود ندارن رو به صفحه اصلی منتقل میکرد و کن نات نمیداد اما الآن اون کد رو ندارم و میخوام درضمن کوئری رو دقیقا نتونستم اجرا کنم شما اگه میشه کدی بذارید که من داخل صفحه 404 بذارم تا لینکهای رو نمایش بده

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.