انجمن

مشکل با وبلاگ وردپرسی  (۴ نوشته)

• ahangha88

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۸
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۹ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۰

من یه وبلاگ داخل یکی از سیستمهای ایرانی ساختم در این سیستم شما برای گذاشتن تبلیغ یا آمارگیر وب باید یه ابزارک هست اون رو فعال کنید اسم ابزارک متنی هست داخل کادر این ابزارک کد مورد نظرتون بزنید و ذخیره کنید که بنده بعد از زدن کلید ذخیره کلا کدهام میپره مثلا این کد
    <script type='text/javascript' src='http://iranamir.biz/showb.php?text=0&uid=257&c=2&mod=v&type=h' ></script>
    و هیچی نمایش نمیده!!! به مسئولین این سرویس هم ایمیل زدم اما دو هفته هست هیچ پاسخی نمیدن لطفا کمکم کنید

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹۷
    ۱۹ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۳

ahangha88 گفت:
    من یه وبلاگ داخل یکی از سیستمهای ایرانی ساختم در این سیستم شما برای گذاشتن تبلیغ یا آمارگیر وب باید یه ابزارک هست اون رو فعال کنید اسم ابزارک متنی هست داخل کادر این ابزارک کد مورد نظرتون بزنید و ذخیره کنید که بنده بعد از زدن کلید ذخیره کلا کدهام میپره مثلا این کد
    <script type='text/javascript' src='http://iranamir.biz/showb.php?text=0&uid=257&c=2&mod=v&type=h' ></script>
    و هیچی نمایش نمیده!!! به مسئولین این سرویس هم ایمیل زدم اما دو هفته هست هیچ پاسخی نمیدن لطفا کمکم کنید

تعدادی از سرویس دهنده ها قابلیت درج برخی کدها در ابزارک ها رو غیر فعال می کنند. دلیلش هم میتونه از امنیت گرفته تا سوء استفاده های مختلف باشه. این مورد توی سرویس وبلاگ دهی خود wordpress.com هم دیده میشه و میشه گفت طبیعی هست.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • ahangha88

آفلاین
    عضو
    ۱۹ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۱:۳۳

اینجوری که نمیشه اصلا تبلیغات گذاشت چه سودی داره پس؟ هیچ راهی نداره؟

• ahangha88

آفلاین
    عضو
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۸:۲۳

کسی راهی برای این کار بلده؟ آخه سرویس دهنده میگه مشکلی نیست میتونید در ابزارک متن بذارید اما وقتی کد رو داخلش کپی میکنم ذخیره رو میزنم حذف میشه!! اونا داخل وبلاگهای خودشون هست و میگن مشکلی نداره چیکار باید کرد؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.