انجمن

RTL کردن اشتراک ایمیل فیدبرنر  (۵ نوشته)

• WP

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۳

با سلام

مشکل ما چپ به راست بودن ایمیل هایی است که به مشترکان فیدبرنر ارسال میشه.در این انجمن یه مطلب در مورد rtl کردن فید بود ولی در مورد ایمیل چیزی پیدا نکردم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

متشکرم

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۲۳ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۵

ایمیل از کجا فرستاده میشه؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    WP
  • WP

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵
    ۲۳ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۳

خوب از طریق feedburner و با ایمیلی که درش ثبت نام کردم.البته چون با فید و وردپرس مرتبط هست،پرسیدم!

• مجتبی طاهری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۲:۰۹

من هم با همین مشکل دست به گریبانم. الان خیلی از وب‌سایت‌ها امکان اشتراک ایمیلی در مطالب‌شون رو فراهم کردند، که کاربر می‌تونه با وارد کردن ایمیلش، آخرین مطالب وبلاگ رو در ایمیل خودش دریافت کنه. من برای مدیریت فیدم از فیدبرنر استفاده می‌کنم، که این امکان رو خودش به کاربران می‌ده. ولی متأسفانه ایمیل‌هایی که به کاربران فرستاده می‌شه، همیشه چپ به راست هست و این زمانی که متن فارسی ما حاوی واژگان لاتین باشه، در خوانایی مطلب مشکل ایجاد می‌کنه. چطور باید این مشکل رو حل کرد؟

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۸

taheri گفت:
    من هم با همین مشکل دست به گریبانم. الان خیلی از وب‌سایت‌ها امکان اشتراک ایمیلی در مطالب‌شون رو فراهم کردند، که کاربر می‌تونه با وارد کردن ایمیلش، آخرین مطالب وبلاگ رو در ایمیل خودش دریافت کنه. من برای مدیریت فیدم از فیدبرنر استفاده می‌کنم، که این امکان رو خودش به کاربران می‌ده. ولی متأسفانه ایمیل‌هایی که به کاربران فرستاده می‌شه، همیشه چپ به راست هست و این زمانی که متن فارسی ما حاوی واژگان لاتین باشه، در خوانایی مطلب مشکل ایجاد می‌کنه. چطور باید این مشکل رو حل کرد؟

دوست عزیز لطفا برای طرح سوالتون یک تاپیک جدید باز کنید و از بالا آوردن یا بروز کردن تاپیک های قدیمی خودداری کنید .

+ چون ایمیل ها از طریق فیدبرنر ارسال میشن و دست شما هم نیست ، پس باید از طریق فیدبرنر و گزینه های تنظیماتش این کار رو انجام بدین .

همچنین این مسئله ربطی به وردپرس نداره !!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها