انجمن

به هم ریختن صفحه مدیریت بعد از نصب افزونه های انگلیسی  (۴ نوشته)

• AmirAra

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۷ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۹

سلام
    خسته نباشید ، من یه نیم ساعتی اول انجمن رو جستجو کردم و بعد از این که چیزی پیدا نکردم این تاپیک رو باز کردم ...
    شاید علت این که من بعد از نیم ساعت جستجو به نتیجه نرسیدم انتخاب عنوانهای نامناسب برای تاپیک ها از طرف کاربران باشه :(
    بگذریم ...

سوالی که میخوام بپرسم سوال مهمی هست و حتماً خیلی از کاربران با این مشکل مواجه شدند ...
    من دوست دارم دوستان زحمت بکشند و یک پاسخ اصولی برای رفع این مشکل ایجاد کنند ...

مشکل :
    به هم ریختن صفحه مدیریت ...
    علت : نصب افزونه انگلیسی ...

خیلی وقت ها پیش میاد که یه افزونه رو واقعاً نیاز داریم ، ولی بعد از نصب صفحه مدیریت به هم میریزه ...
    می خوام راهنمایی کنید که این به هم ریختگی دقیقاً از چه دستور php یا css ناشی میشه ...
    من با هرچی float و direction و .. تو استایل افزونه ها ور رفتم به جایی نرسیدم ...

نکته : اکثر به هم ریختگی های ناشی از افزونه های مختلف دقیقاً مثل هم هست . این موضوع نشان دهنده این هست که این افزونه ها همشون دارای یک کد مشابه هستند که باعث به هم ریختن صفحه مدیریت میشن ....

خوشحال میشم یک بار برای همیشه این موضوع رو اینجا به صورت حرفه ای مورد بحث قرار بدیم .

یک سوال دیگه هم در همین رابطه داشتم ، کد زیر چه کاری انجام میده ؟ من right و left رو با تغییر دادم و حتی کلاً این کد رو یک بار پاک کردم از فایل افزونه ولی هیچ تأثیری نداشت :

$init['theme_advanced_styles'] = 'Float Left=fleft,Float Right=fright';
    			return $init;

با تشکر

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۷ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۷:۳۷

سلام، دلیلش هم اینه که قابلیت rtl از همون ابتدا به وردپرس اضافه نشد و برخی از برنامه نویسان افزونه، با سبک ltr افزونه‌اشون رو ایجاد می‌کنند.
    فایل اصلی افزونه، مطالعه کنید. مشخص هست. این css هم با php فراخوانی می‌شه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    AmirAra
  • AmirAra

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۲۷ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۹:۴۱

یعنی من تو فایل اصلی افزونه باید ltr رو به rlt تغییر بدم ؟
    ولی من تو کد فایل اصلی افزونه که به زبان php هست رو که نگاه میکنم کد ltr و rtl وجود نداره که ...

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۸ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۲:۳۸

یعنی من تو فایل اصلی افزونه باید ltr رو به rlt تغییر بدم ؟

ابتدا css افزونه رو تغییر نام بدین ببینید چه اتفاقی می‌افته.

ولی من تو کد فایل اصلی افزونه که به زبان php هست رو که نگاه میکنم کد ltr و rtl وجود نداره که ...

احتمالا دستور لود دقیقا در ابتدای فایل اصلی افزونه هست

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Morteza - مهدی هوشیار - AmirAra

درباره‌ی این موضوع