انجمن

مشکل با منوی موضوعات و تگ ها در صفحات داخلی این پوسته  (۵ نوشته)

• shahzade

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۹
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۷ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۳

درود دوستان.

من یه پوسته گذاشتم رو سایتم ، صفحه اول مشکلی نداره اما صفحات داخلی ، یعنی صفحاتی که بازدیدکننده ها از گوگل میان توش دوتا مشکل داره :

اولیش اینکه مطلب رو بتور کامل نشون نمیده و عنوان رو میذاره باید روش کلیک کنی ، مثل این میمونه که تو خود سایت سرچ کردی .

دومیش هم اینکه منوی موضوعات در این صفحات داخلی دچار مشکل میشن و نمیتونن لینک به موضوع خودشون بدن ، و وقی روشون کلیک میکنی خطا میده.

اما در صفحه اصلی چنین خطایی وجود نداره.

یه نکته دیگه ، موقع ویرایش قالب در منوی موضوعات یه کلمه News هم نوشته بود که حذفش کردم . چون در قالب قبلی وقی موس رو نگه میداشتم روی موضوع چنین کلمه ای در آدرسش وجود نداشت.
    مثل این /News/category/fun/iqbal-day

ممنون میشم راهنماییم کنید .

و این هم نمونه ای از ادرسی که گوگل فرستاده

http://www.shahzade.com/tag/%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7/

• shahzade

آفلاین
    عضو
    ۲۷ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۳:۳۱

دوستان من منوی موضوعات صفحات داخلی رو هم مستقیم کردم ، اما چیزی که عجیبه رو هر دسته کلیک میکنی مطالب تصادفی نشون میده از همه موضوعات . حتی منوی صفحه اول هم اینجوریه.

• عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۲۷ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۳:۳۷

چون تگ ها توی گوگل ایندکس میشن و طبعا اگه کسی به صفحه ی تگ وارد بشه باید روی مطلبی که تگ توی اون هست کلیک کنه تا وارد بشه . آخه ممکنه چندین مطلب دارای یک تگ مشابه باشند و کاربر باید خودش مطلب رو انتخاب کنه .

• shahzade

آفلاین
    عضو
    ۲۸ فروردین ۱۳۹۰ - ۰۱:۱۰

خیلی خیلی ممنونم ازتون

اما چرا مطالب تصادفی رو با کلیک روی دسته ها نشون میده؟

وقتی هم یه برگه ایجاد میکنم بجای ورد به برگه با کلیک روی اون مطالب تصادفی نشون میده ، که نمونش بخش تماس با ما و تبادل لینک هست .

• shahzade

آفلاین
    عضو
    ۲۸ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۷

دوستان این هم نمونه سایتی که از قالب به درستی استفاده میکنه

patogh98.com

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.