انجمن

تغيير عنوان تمامي مطالب  (۳ نوشته)

• topsaeid

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۸ فروردین ۱۳۹۰ - ۰۹:۵۷

با سلام - من ميخوام يه كاري بكنم كه شايد براي شما عجيب باشه -
    من يه بكاپ از يكي از سايتهام دارم كه داراي 4000 مطلب اختصاصي هستش - حالا ميخوام اين مطالب رو روي يكي از وبسايت هايي كه به تازگي راه اندازي كرده ام پياده كنم و مشكل من اين است كه نميخوام موضوع مطالب يكي باشه -
    ايا افزونه و يا روشي هست كه بشه در متن موضوع مطالب يه متن به آخرش اظافه كرد؟ مثلا در حال عادي - راهنماي اتو زدن - در حالت دوم بعد از تغيير - راهنماي اتو زدن ( وب سايت برتر )-

• kakozadeh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۸:۵۰

افزونه ای فکر نمی کنم وجود داشته باشه اما می تونی با دستکاری توی قالب وبت اینکار و بکنی.
    یا علی

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹۷
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۲۰:۱۷

topsaeid گفت:
    با سلام - من ميخوام يه كاري بكنم كه شايد براي شما عجيب باشه -
    من يه بكاپ از يكي از سايتهام دارم كه داراي 4000 مطلب اختصاصي هستش - حالا ميخوام اين مطالب رو روي يكي از وبسايت هايي كه به تازگي راه اندازي كرده ام پياده كنم و مشكل من اين است كه نميخوام موضوع مطالب يكي باشه -
    ايا افزونه و يا روشي هست كه بشه در متن موضوع مطالب يه متن به آخرش اظافه كرد؟ مثلا در حال عادي - راهنماي اتو زدن - در حالت دوم بعد از تغيير - راهنماي اتو زدن ( وب سايت برتر )-

این کار به سادگی قابل انجام هست. در ابتدا مطالب قبلی رو در سایت جدید درون ریزی کنید. در ادامه از طریق پنل هاست برنامه phpMyAdmin رو باز کنید و دیتابیس وردپرس رو انتخاب کنید و به داخلش برین. از بالا بر روی تب SQL کلیک کنید و در بخش وارد کردن کد این عبارت رو بنویسید:

UPDATE wp_posts SET post_title = concat(post_title , ' اضافه جدید ' )

اون عبارت فارسی اضافه جدید که من در داخل کد نوشتم همون چیزی هست که شما نیاز دارین بنویسید تا در ادامه عناوین نوشته ها دیده بشه.

نسخه پشتیبان هم فراموش نشه تا در صورت بروز مشکل نگرانی وجود نداشته باشه.

علاوه بر این با استفاده از افزونه های بهینه سازی برای موتور های جستجو از جمله All in One SEO هم میشه دستور داد تا در انتهای هر عنوان چیزی دلخواه ضمیمه بشه.

ضمن اینکه با ویرایش قالب و افزودن رشته مد نظر در خاتمه عنوان نوشته هم میشه این کار رو کرد. ولی با هر بار تعویض قالب نیاز به دستکاری دارین.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Omid Sh - kakozadeh - بهروز ازند

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.