انجمن

تکست باکس بیشتر برای زمینه جدید در ارسال مطلب  (۴ نوشته)

• djsaeedkhan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۹:۳۰

سلام
    من یه وبسایت دارم که وقتی میخام مطلب جدیدی رو ارسال کنم حتما چند بار باید زمینه جدید رو کلیک کنم و بهش مقدار بدم تا در نهایت در دیتابیس ذخیره بشن

چگونه میشه کاری کرد که بعد از رفتن به صفحه ارسال مطلب جدید
    بصورت پیش فرض تعدادی تکست باکس وجود داشته باشه و من بتونم مثلا اگر 4تا زمینه جدید دارم ، 4تا تکست باکس باشه و 4 تا رو مقدار بدم و ثبت کنم و نیاز نباشه که 4 بار زمینه جدید رو کلیک کنم

با تشکر

• بـ.ر تـ.ر یـ.ـن

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۱

از افزونه های سازنده فیلد مانند فیلدهای بیشتر و تمپلیت فیلدهای دلخواه و یا افزونه‌های همسان بهره بگیرید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Morteza - djsaeedkhan - Mostafa
  • djsaeedkhan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۵

من از وردپرس 3.0.4 فارسی استفاده میکنم. هر دوتا پلاگین رو نصب کردم ولی هیج کدوم کار نکرد
    اگر پلاگینی دیگر هست معرفی بفرمایید و یا نحوه استفاده ازش رو هم بگید
    با تشکر

• بـ.ر تـ.ر یـ.ـن

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۲۱:۵۶

djsaeedkhan گفت:
    من از وردپرس 3.0.4 فارسی استفاده میکنم. هر دوتا پلاگین رو نصب کردم ولی هیج کدوم کار نکرد
    اگر پلاگینی دیگر هست معرفی بفرمایید و یا نحوه استفاده ازش رو هم بگید
    با تشکر

نمیدونم چرا گفتید کار نمیکنه، اینها جزء بهترین افزونه ها هستند. من تست کردم کار کردند. مورد 2 که در بالا معرفی کردم، گزینه خوب و حرفه‌ای هست ولی نیاز به کمی کار کردن و وقت گذاشتن داره. توضیحات در مورده نحوه کار کردنش توی فایل افزونه به زبون انگلیسی هست. فکر نمیکنم زیاد سخت باشه. ولی جزیی اشاره کنم که: ابتدا باید وارد بخش تنظیمات بشید. توی این بخش یه فرم یا بهتر بگیم پنل پیشفرض ساخته شده که توی اون مواردی مثل تکست باکس و باکس انتخاب و رادیو باتن و فایل آپلودر و... وجود داره. خط اول هر آیتم نام زمینه دلخواه هست. مثلا Favorite fruite یه سری رادیو باتن میسازه که در نهایت مقدار گزینه انتخابیش در مقدار زمینه دلخواه ذخیره میشه. البته بهتره به یک نمونه از تکست باکسها دقت کنید. توجه کنید که دارم از روی نمونه‌ای که پیشفرض هست مثال میزنم. شما بعدا میتونید تمپلیت دلخواهتون رو بسازید. بله میگفتم که خط اول هر آیتم نام زمینه دلخواه هست، شما کافیه این نام رو به درستی انتخاب کنید. خطهای بعدی هم مربوط به نوع فیلد ورودی هست. که میتونه : select , radio , textbox , text , textarea باشه. خط های بعدی هم چیزهای دیگه رو مشخص میکنه که دیگه توضیح نمیدم بهتره خودتون هم کمی کنجکاو باشید و از اطلاعاتتون کمک بگیرید. خب اینجا ازتون یه سوال میکنم: یه زمینه دلخواه رو چطور چاپ میکردیم؟ یعنی توی پست نشون میدادیم؟ خب حالا همون کد رو داخل قالب استفاده میکنیم و مقدارش رو چیزی که خط اول هر آیتم هست میذاریم: مثلا favorite fruit. ساده بود؟

حالا بفرمایید و فیلدهای خودتون رو بسازید. البته باید بگم این افزونه پیشرفته هست و ممکنه به خیلی از بخشهاش هیچ وقت نیاز پیدا نکنین.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    djsaeedkhan

درباره‌ی این موضوع