انجمن

قابل توجه تمامی کاربران محترم سایت وردپرس فارسی  (۲ نوشته)

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۸

باسلام

مشکلی که برخی مواقع با آن روبرو هستیم، این است که برخی از کاربران محترم پس از ایجاد تاپیک، دیگر پیگیر قضیه نشده و آنرا (باتوجه به پاسخ دهی مناسب از سوی مدیران و سایر کاربران) بی پاسخ و حل نشده رها می کنند.

در برخی موارد شاید مشکلات کاربر فوق بصورت شخصی حل گردد اما بهترین گزینه شاید این باشد که مواردی را که جنبه عمومی دارد می توانند پس از حل آن (آنگونه که قبلا نیز از سوی برخی کاربران مشاهده گردیده است) را در تاپیک فوق قرار داده تا مراجعین بعدی نیز از آن بهره ببرند.

می توانید کاستی های این مطلب را با نظرات خود در جهت بهبود هرچه بیشتر این سایت تکمیل کنید زیرا دوستانی که اقدام به ایجاد چنین فضای مناسبی کرده اند، هیچگونه چشمداشت تجاری در آن نداشته و تنها با هدف یاری هموطنان گرامی تا امروز در آن کوشیده اند که جای دارد تا از تک تک آنان بخصوص آقای گناهکار گرامی و سایر مدیران و اعضای فعال تشکر کنیم.

باتشکر

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    گناهکار - عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - Mostafa - silvercover - rock - Morteza - kakozadeh - بهروز ازند - Omid Sh - caypiyouler
  • kakozadeh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۴

با تشکر از دوست عزیزم araz
    من هم کاملا مطلب ایشان را تایید می کنم و البته به پیوست آن اضافه می کنم خواهشا دوستانی که در مورد سوالات اطلاعات کافی نداشته و تنها برای نشان دادن بالا بودن فعالیت خود به سوالات پاسخ بی مربوط می دهند دست از این کارهاشون بردارن چون شاید به نفع اونها باشه اما کسی که سوالی دارد و منتظر جواب هست با پاسخ بی مربوط روبرو می شود و هر چه صبر می کند تا کسی جواب اونو بده کسی پاسخ نمی دهد چون معمولا مطالبی که بدون پاسخ هستند در اولویت پاسخگویی قرار دارد و آنقدر این مطالب زیاد هستند که دوستان فعال وقت نمی کنند به گفتگوهای شروع شده رسیدگی کنند.
    و در نهایت از تمامی دوستان زحمت کش وردپرس فارسی تشکر عرض می کنم.
    به امید موفقیت روز افزون ایران و ایرانیان

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Araz - بهروز ازند - tansu68

درباره‌ی این موضوع