انجمن

نمایش افراد آنلاین  (۱۰ نوشته)

• طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۱۱
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۸

سلام
    من از افزونه wp-useronline استفاده میکنم و تعداد افراد انلاین در سایت ناجور دیده میشه یعنی وقتی با موس میری روی تعداد انلاین یه لینک به همون صفحه ای که داخلش هستی میاد و اصلا جالب نیست و نوشته تعداد انلاین بالای نوشته ی تعداد کاربران هست چه طوری میتونم تعداد انلاین رو به این شکل نشون بدم:
    کاربران آنلاین:200
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم میخوام مثل اینجا تعداد انلاین نشون داده شه

• نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۲
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۵

شما مگه از افزونه ي cystats استفاده نميكنيد...خب همون افزونه افراد آنلاين رو نشون ميده...بهتون توصيه ميكنم زياد بر روي امارگير حساس نشيد..واسه اطلاعات كمي دقيق تر از كد آمارگير وبگذر استفاده كنيد تا يه شمايي از آمارتون داشته باشيد.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - SisitO
  • طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۸

من میخوام بازدید کنندگان هم امار واقعی رو بدونن تا اگه میخوان تبلیغاتی چیزی بزارن پشیمون نشن به خاطر اینکه انلاین کمه لطفا اگر کسی بلده کم کنه ممنون

• نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۷:۱۶

zarmob گفت:
    من میخوام بازدید کنندگان هم امار واقعی رو بدونن تا اگه میخوان تبلیغاتی چیزی بزارن پشیمون نشن به خاطر اینکه انلاین کمه لطفا اگر کسی بلده کم کنه ممنون

خب به نظر من افراد آنلاين ملاك مناسبي براي سنجش بازديد سايت نيست همون افزونه ي cystats كلي قاطي داره... دركتون ميكنم قصد شما اطمينان يافتن بازديدكننده هاست..خودم چند وقت پيش قصد تبليغ يكي از محصولات يه شركت كوچيك خصوصي رو داشتم كه حتي با بازديد روزانه 15000 نفر سايتم شك داشت تا اينكه پسورد وبگذر رو در اختيارش قرار دادم آمار سايتم رو تائيدكنه...بگذريم...منتظر باش دوستان راهنماييت ميكنند. البته يادت باشه استفاده همزمان از دو افزونه Useronlineوcystats ..پهناي باند زيادي رو مصرف ميكنه.
    در ضمن آلكساي سايت شما 58000 هستش كه اين خودش نشون دهنده ي فعاليت خوب شما در زمينه سايت داري هستش.

• MyParsi.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۹
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۹:۲۲

دوست عزیز برای برداشتن لینک کافیه در بخش تنظیمات افزونه پیوند فیلد کاربرحاضر رو خالی بذاری

• SisitO

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۴

njr گفت:
    شما مگه از افزونه ي cystats استفاده نميكنيد...خب همون افزونه افراد آنلاين رو نشون ميده...بهتون توصيه ميكنم زياد بر روي امارگير حساس نشيد..واسه اطلاعات كمي دقيق تر از كد آمارگير وبگذر استفاده كنيد تا يه شمايي از آمارتون داشته باشيد.

</blockquot
    ببخشید میشه بگید کد آمار گیر وبگذر و از کجا باید پیدا کنم و چه طور باید اضافه کنم؟

• Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۲
    ۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۱

SisitO گفت:
    ببخشید میشه بگید کد آمار گیر وبگذر و از کجا باید پیدا کنم و چه طور باید اضافه کنم؟

در سایت وبگذر ثبت نام می‌کنید. بعد کدش رو می‌گیرید.
    سپس اون رو در پوسته یا ابزارک متن قرار می‌دید.

• نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    ۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۶

با سلام
    دوست عزيز شما اول توي سايت وبگذر ثبت نام ميكنيدwww.webgozar.com و با وارد شدن به پنل مديريت سايت يه كد آمارگير اختصاصي رو دريافت و بنا به سليقه در قالب قرار ميديد اگه پوسته وب شما از ابزارك پشتيباني ميكنه به عنوان يك متن htmlدر ابزارك قرار دهيد. البته ميتونيد توي فايلهاي قالب نيز قرار بديد مثل footer.php و ....

• طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۶:۰۹

دوستان ممنون
    نگار موبايل عزیز همکار گرامی شما برای نمایش تعدادبازدید هر پست چی کار میکنید که امار واقعی رو نشون میده الان من پربازدیدترین مطلبم نزدیک 16 هزار بازدید داشته ولی مال شما 5000 تا بوده این در حالیکه شما بازدید مطالب تون که مربوط به روز پیش هست حدود 100 هست ولی بازدید مطالب روز پیش من 50 هستش قضیه چیه تازه این در حالی که بازدید من از بازدید شما بیشتره؟؟؟
    خیلی برام جای تعجب پیدا کرده اگه ممکنه راهنمایی کنید ممنون میشم

• نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    ۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۷:۴۱

zarmob گفت:
    دوستان ممنون
    نگار موبايل عزیز همکار گرامی شما برای نمایش تعدادبازدید هر پست چی کار میکنید که امار واقعی رو نشون میده الان من پربازدیدترین مطلبم نزدیک 16 هزار بازدید داشته ولی مال شما 5000 تا بوده این در حالیکه شما بازدید مطالب تون که مربوط به روز پیش هست حدود 100 هست ولی بازدید مطالب روز پیش من 50 هستش قضیه چیه تازه این در حالی که بازدید من از بازدید شما بیشتره؟؟؟
    خیلی برام جای تعجب پیدا کرده اگه ممکنه راهنمایی کنید ممنون میشم

جواب شما رو توي سايتتون بخش تماس با ما دادم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.