انجمن


قالب سایت و دو زبانه بودن  (۲ نوشته)

 • PearCo

  آفلاین
  عضو
  تعداد نوشته‌ها: ۱۰
  تشکر شده: ۱ بار
  # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
  ۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۷:۴۸

  سلام.
  من به تازه گی به جمع وردپرسی ها پیوستم. من می خواهم با وردپرس وب سایت کوچکی طراحی کنم. در بخش هایی از آن احتیاج به راهنمایی و کمک دارم. امیدوارم ایجا بتونم به پاسخ سوالاتم برسم و مشکلاتم رو حل کنم. از همه دوستانی که من را یاری خواهند کرد پیشاپیش تشکرم می کنم.
  1. چگونه می توانم سایتی دو زبانه داشته باشم؟ (فارسی/انگلیسی). بخش فونت را چگونه تنظیم کنم تا هم انگلیسی خوب نمایش پیدا کند و هم فارسی؟
  2. من نیازمند Theme هستم با این شرایط: الف-مطالب سایت من باید بخش بندی شود و در هر بخش چند پست قرار می گیرد. ب-به چند صفحه جداگانه دیگر هم احتیاج دارم. مثلا مثل صفحه About. ج-بخش منوی سایت بسیار مهم است باید بصورت نواری افقی قرار گیرد تا قسمت الف که در بالا گفتم را ارضا کند. و در بالای این نوار منوی دیگری برای دسترسی به صفحات مجزای دیگر باشد.
  من از دو Theme با نام Akon Business Theme 1.0 و Groovy Blog بنفش، بسیار راضی هستم این دو دقیقا تمام چیزهایی که من احتیاج دارم تامین می کنند. ولی باید با هم ترکیب شوند. بخش منوی Akon Business Theme 1.0 باید با بخش منوی دست رسی به صفحات مجزای Groovy Blog ترکیب شود. این کار را چگونه انجام دهم؟ آیا Theme می توانیید معرفی کنید که هر قسمت را داشته باشد؟
  در این دو Theme مشکل راست نویسی هم دارم. چگونه باید آن را درست کنم؟
  بسیار بسیار ممنون می شوم اگر در این رابطه راهنمایم کنید.

 • Morteza

  آفلاین
  ناظم
  تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
  تشکر شده: ۳۱۲۸ بار
  # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
  ۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۷:۵۷

  موضوع تکراری -> قفل
  http://forum.wp-persian.com/topic/12438

درباره‌ی این موضوع