انجمن

یک سری تغییرات در هاست ورد پرس  (۱۱ نوشته)

• آزاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۱۷
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۰۶:۲۱

سلام مجدد
    من می خواستم مطالب وبلاگم را در جایی به غیر از صفحه ی اصلی بنویسم
    مثلا به جای
    http://www.YourName.com
    مطالب رو به
    http://www.YourName.com/blog
    انتقال دهم .
    الان باید یک ورد پرس دیگر در این شاخه نصب کنم ؟
    بعد مطالب و نظرات را چه کار کنم ؟

• cusoon

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۰:۲۷

از مطالبت یه برون بری بگیر ... بعد یه وردپرس دیگه تو اون شاخه نصب کن و فایلی که گرفته بودی رو اونجا درون ریزی کن ... مطالب و نظرات با این کار منتقل میشن.
    یادت باشه این جزو لینک ها (پیوندها) و کاربران نمیشه ... برای اینکار باید از SQL دیتابیست بک آپ بگیری.
    در ضمن افزونه ها و پوسته هایی که تغییر دادی هم از بین میرن ... از اون هام باید بک آپ بگیری.

• آزاد

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۰۶:۰۴

سلام مجدد
    تشکر از راهنمایی
    ولی چطوری باید از اطلاعات آپ بگیرم ؟

• cusoon

آفلاین
    عضو
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۰:۴۰

درون ریزی و برون بری رو که بلدی ؟ با این کار دسته ها و صفحه ها هم منتقل میشن ...
    ---
    برای آپ گرفتن باید بری تو My php Admin و بعد تو قسمت Export جدول هایی رو که می خوای رو انتخاب کنی (مثلا برای کاربران جدول wp-users) و گزینه Save رو تیک بزنی و بعد هم Go رو کلیک کنی ...
    ---
    مشکلی بود در خدمتم

• martianboy

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۰:۴۰

می‌خوای وبلاگت از طریق url اصلی بیاد یا با /blog ؟ اگه حالت دومه که خوب بک‌آپم نمی‌خواد بگیری فقط وردپرست رو منتقل کن به شاخه‌ی blog. تا جایی که من می‌دونم مشکلی پیش نمیاره. cusoon شما به مشکلی برخورد کردید با این روش؟

اگه حالت اوله اینجا رو بخون:
    نصب در یک پوشه

• cusoon

آفلاین
    عضو
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۰:۴۸

اه راست میگه ... :D اصلا بک آپ نمی خواد بگیری ... فقط باید از همون دیتابیس قبلی استفاده کنی ... فقط تو اون پوشه ای که میخوای وردپرس رو نصب کن و آدرس همون دیتابیس رو بده به فایل wp-config ... ولی اگه قالب یا افزونه ای داری که توش تغییراتی دادی، ازشون کپی بگیر و به بلاگ بعدی منتقلشون کن ...
    ---
    من پیشنهاد می کنم از کنترل پنل هاستت بری و تمام فایل ها رو Move کنی به آدرس جدید ... البته مطمئن نیستم عمل کنه ... اساتید اگه عملی هست بگن، اینکار راحت تره...

• martianboy

آفلاین
    عضو
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۱:۰۴

لازم نیست هیچ کاری بکنی. فقط باید همه‌ی فایل‌های مربوط به وردپرست رو منتقل کنی به شاخه‌ی دلخواه. وردپرس خودش همه کارا رو می‌کنه. مشکلی پیش نمیاد.

• آزاد

آفلاین
    عضو
    ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۰۲:۲۸

سلام مجدد
    لازم نیست هیچ کاری بکنی. فقط باید همه‌ی فایل‌های مربوط به وردپرست رو منتقل کنی به شاخه‌ی دلخواه. وردپرس خودش همه کارا رو می‌کنه. مشکلی پیش نمیاد

اگر امکانش هست بیشتر توضیح بدید تشکر

• آزاد

آفلاین
    عضو
    ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۰۹:۴۰

سلام

لازم نیست هیچ کاری بکنی. فقط باید همه‌ی فایل‌های مربوط به وردپرست رو منتقل کنی به شاخه‌ی دلخواه. وردپرس خودش همه کارا رو می‌کنه. مشکلی پیش نمیاد

اگر امکان دارد بیشتر راهنمایی کنید .
    چطور فایل ها را جابجا کنم ؟

• آزاد

آفلاین
    عضو
    ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۰۸:۲۶

Azad گفت:
    سلام

اگر امکان دارد بیشتر راهنمایی کنید .
    چطور فایل ها را جابجا کنم ؟

:-)

• martianboy

آفلاین
    عضو
    ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۲:۳۳

از کنترل پنل هاست. فایل‌ها رو چطوری آپ‌لود کردید؟ حالا از فایل منیجر کنترل پنلتون اول یه پوشه به نام blog بسازید٬ بعد فایل‌های مربوط به وردپرس رو انتقال بدید به اون پوشه.

اگه این کارو نتونستید انجام بدید یه کار دیگه اینه که فایل‌های قبلی وردپرستون رو پاک کنید و یه وردپرس جدید آپلود کنید توی پوشه‌ی مورد نظر. بعد دوباره وردپرس رو با همون دیتابیس قبلی نصب کنید. یعنی مراحل نصب رو برید٬ اونجایی که از شما می‌خواد دیتابیس رو وارد کنید همون دیتابیس قبلی رو بنویسید. فکر می‌کنم درست جواب بده.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها