انجمن

چگونگی رفع اشکال پیوندهای یکتای با نامک فارسی در نسخه 3.  (۴ نوشته)

• salehkhan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۸

سلام نسخه جدید وردپرس رو نصب کردم اما با نامک فارسی جهت ادامه مطلب با مشکل برخورد کرده ام و هر مطلب با نامک فارسی که ادامه مطلب داشته باشه فقط خلاصه مطلب نمایش داده میشود بجای کل مطلب . اما در مورد نامک انگلیسی مشکلی وجود ندارد و همچنین برای تگ های با نام فارسی هیچ مطلبی نمایش داده نمیشود .
    الان این آدرس در ادامه مطلب مشکل داره

http://www.domin.com/مروری-بر-تاریخچه-چوب

ولی در این آدرس پایین مشکلی وجود نداره

http://www.domin.com/history-of-wood
  • Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۷

سلام
    لطفا آدرس سایت‌تون رو بزارید تا بتونیم بررسی کنیم.
    با قالبی دیگر تست کردید؟ یعنی مطمئنید مشکل از قالب یا افزونه‌هایی که نصب دارید ، نیست؟

• salehkhan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۹

بله امتحان کردم با چندین قالب دیگر هم مشکل داره و در همه قالبها وقتی نامک به صورت فارسی باشه هیچ کدوم ادامه مطلب نمایش نمی دهد . و حتی تگهایی هم که به صورت فارسی هستن غیر قابل نمایش است . و همچنین دسته بندیها هم به صورت فارسی همین مشکل رو دارند و من حتی یک نسخه قبلتر نصب کردم و باز هم همین مشکل وجود داره . فایل htaccess هم ایجاد کردم بازم فایده نداشت . بعضی از سایتها از وردپرس نسخه 3.9.2 استفاده میکنن ولی این مشکل رو ندارند . افزونه ها را غیر فعال و حتی حذف کردم بازم مشکلی حل نشد از چند تا مرورگر دیگه هم استفاده کردم اونا هم همین مشکل رو دارن .
    البته این مشکل مربوط به پیوند یکتای مطالب می باشد که اگر آنرا تغییر بدهم و آنرا به صورت پیش فرض در بیارم مشکل حل میشود ولی ساختار لینکها تغییر میکنه و به صورت عددی p=12 در میاین و همه مشکلاتی که توضیح دادم حل میشن البته گویا این مشکل از نسخه 3.3 به بعد ایجاد شده است .

• Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۷:۵۲

مشکل از هاست و سطح دسترسی فایل .htaccess باید باشه .
    این فایل رو ایجاد کنید و سطح دسترسیش رو روی 777 تنظیم کنید و سپس پیوندهای یکتا رو روی ساختار مورد نظرتون ست کنید. بعد از اینکار سطح دسترسی فایل رو به حالت اولیه برگردونید.

درباره‌ی این موضوع