انجمن

مشکل در فارسی کردن دکمه های ساخت شده با css3  (۴ نوشته)

• saeid223

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۸
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۸:۲۱

دوستان واقعا دارم دیوونه میشم
    البته از یک لحاظ خوشحالم که هر روز داره پایه css بهتره میشه اما مورد اخیر واقعا خسته م کرده، چون یک پوسته ی حرفه ای پیش رو دارم

بنده در حال ترجمه یک پوسته خارجی هستم از اونجایی که دکمه هاش و تیترهاش از فیلتر:
    progid:DXImageTransform.Microsoft.Alpha
    و دستور:
    -moz-linear-gradient
    و امثالهم استفاده کرده
    یعنی مثلا عنوان "last comment" به صورت تیتری در اومده که نمی شه نوشته هاشو select کرد (حالت تصویری داره) اما وقتی بنده فارسیش می کنم متاسفانه فارسی رو نشون نمیده! ولی وقتی هرجای این فارسی یک حرف انگلیسی قرار میدم، فقط اون یه حرف انگلیسی رو نشون میده (پس نتیجه میگیریم مشکل از درشتی نیست که دیده نمیشه)
    با تغییر تگ <h3> به مثلا <h4> متن نشون داده میشه که در این حالت میشه متنو select کرد و دیگه اون قابلیت تصویر مانند بودنشو از دست داده (پس نتیجه میگیریم مشکل از درشتی نیست که دیده نمیشه)
    حالا راهکار مناسب برای حل مشکل چیه؟
    ممنون

• محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲۷
    ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۸:۳۷

سلام دوست عزیز
    سوال شما به دستورات css ربط داره و بهتره تو انجمنهای تخصصی طراحی وب دنبال جواب باشین.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - Omid Sh
  • saeid223

آفلاین
    عضو
    ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۹:۰۷

چیو سرچ کنم؟ مشکل من فارسیه! گوگل هرچی فارسی سرچ کردم نتیجه ای پیدا نکردم
    شاید کلمه درست رو واسه جستجو انتخاب نکردم

شما چندتا منبع فارسی و انگلیسی بگو
    ممنون میشم

• saeid223

آفلاین
    عضو
    ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۷:۱۱

آقا تو رو خدا یکی کمک کنه
    جستجو تو نت فایده ای نداره مثکه، هرکی دکمه یا عنوان فارسی ساخته طوری هست که میشه نوشته هاشو select کرد
    من این قالبو:
    http://themeforest.net/item/exiria-portfolio-and-business-wordpress-theme/full_screen_preview/137605
    خریدم حالا هم باید ترجمه شو زودتر تموم کنم
    اگه تو فوتر توجه کنید قسمت ابزارک راست و چپ، به ترتیب NO WIDGETS FOUND و LASTEST BLOG ENTRIES هستن و این دوتا همچنین ابزارک وسط، عکس نیستن و نوشته ها text هستن، اما هرکس ندونه فک میکنه عکس که استفاده شده

حالا وقتی من میخوام اینا رو فارسی کنم، نشون نمیده
    اگه کسی می دونه بی انصافی نکنه، درسته زیاد مربوط به انجمن نیست اما خب باعث بالا رفتن علم دیگرانم میشه
    من فک میکنم متن فارسی پشت بک گراند قرار میگیره که دیده نمیشه! اما چرا فارسی این طوری میشه و انگلیسی این طور نمیشه؟ راه حل چیه؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.