انجمن

خطای HTTP غیرمنتظره‌ای هنگام درخواست API پیش آمد.  (۴ نوشته)

• M_N_Bokaei

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۰

سلام
    من با کمک راهنمای نصب وردپرس، آن را(وردپرس فارسی 3.1.2) بر روی سروری نصب کرده (فایلها را با filezila به قسمت اصلی آن انتقال دادم!) و فعالش کردم، ولی تقربا هر تغییری که می خواهم به آن بدهم، با این پیغام مواجه می شوم...
    تنها فایلی که تغییر دادم "wp-config.php" بود و تنها تغییرات لازم گفته شده در راهنما را در آن دادم...

در هنگام بارگزاری هر فایل(مانند پوسته) مشخصات ftp را در خواست می کند و بعد از وارد کردن مشخصات پوشه "wp-content" را پیدا نمی کند...
    برای رفع این مشکلات چه باید بکنم؟؟!

• عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۶:۲۹

دوست عزیز ، به انجمن خوش اومدید .
    برای حل این مشکل از افزونه ی core control استفاده کنید . بعد از تصب به بخش ابزارها > core control مراجعه بکنید و تیک تمام گزینه ها رو بزنید و ذخیره کنید .
    در ضمن ، خیلی از این اشکالات و خطاها برای بقیه ی کاربران هم پیش اومده و مشکلشون حل شده . شما هم جستجو کنید تا جواب مشکلاتتون رو راحت تر پیدا کنید .
    سطح دسترسی (CHMOD) پوشه‌ی wp-content/uploads روی چند تنظیم شده؟ روی ۷۵۵ و ۷۷۷ امتحان کنین.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    M_N_Bokaei - Saeed Fard
  • M_N_Bokaei

آفلاین
    عضو
    ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۹:۴۲

majed گفت:
    دوست عزیز ، به انجمن خوش اومدید .
    برای حل این مشکل از افزونه ی core control استفاده کنید . بعد از تصب به بخش ابزارها > core control مراجعه بکنید و تیک تمام گزینه ها رو بزنید و ذخیره کنید .
    در ضمن ، خیلی از این اشکالات و خطاها برای بقیه ی کاربران هم پیش اومده و مشکلشون حل شده . شما هم جستجو کنید تا جواب مشکلاتتون رو راحت تر پیدا کنید .
    سطح دسترسی (CHMOD) پوشه‌ی wp-content/uploads روی چند تنظیم شده؟ روی ۷۵۵ و ۷۷۷ امتحان کنین.

دوست عزیز، من صفحات مخلف رو دیدم، یکی از دوستان راهکار داده بود که "wp-content" را پاک کرده و دوباره نصب کنم و حتی راهکار تغییر سطح دسترسی را هم که شما فرموده بودید را اجرا کرده بودم، ولی در عمل هیچ اتفاق خاصی نیوفتاده بود و همچنان ، وقت آپلود(پوسته و افزونه) همان پیغام پیدا نکردن wp-content را می داد...(حتی سطح دسترسی همه همین پوشه را نیز به 777 ارتقا دادم ولی باز هم تغییری صورت نگرفت...
    نمی دونم، احتمال این هست که ایراد از سرور باشد؟(سرور مورد استفاده ام، مگاپارس می باشد!)

• M_N_Bokaei

آفلاین
    عضو
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۸:۱۱

سلام
    این دو مشکل با تغییر سرور، حل شد...

درباره‌ی این موضوع