انجمن

امکانات عضوگیری  (۴ نوشته)

• imanasgharpour

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۲

سلام.
    بعد از نتیجه نگرفتن در این تایپک اومدم اینجا تایپک جدید زدم. امیدوارم نتیجه بگیره.
    میخواستم بدونم اونایی که مثل من تو سایتشون قابلیت عضوگیری دارن میتونن چه مزیت هایی بزارن واسه کاربراشتون که کاربر رقبت کنه عضو بشه مثلا میشه وقتی مطلب جدیدی ارسال میشه کاربر متوجه بشه و....
    در کل میخوام بدونم میشه چه کارهایی انجام داد هر کاری .
    لطفا همه دوستان شرکت کنن تا کسایی که مثل من از این قابلیت ها خبر ندارن آگاه بشن با تشکر از همه

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۰:۰۵

بعد از نتیجه نگرفتن در این تایپک اومدم اینجا تایپک جدید زدم. امیدوارم نتیجه بگیره.

دوست عزیز اولا که اون تاپیک ربطی به این موضوع نداره ، ثانیا اون جا دوستان کم راهنماییتون نکردن و تمام تلاش خودشون رو کردن ، شما خودتون هم باید یه آستینی بالا بزنید واسه انجام کاراتون ..

میخواستم بدونم اونایی که مثل من تو سایتشون قابلیت عضوگیری دارن میتونن چه مزیت هایی بزارن واسه کاربراشتون که کاربر رقبت کنه عضو بشه

تا اون جایی که من دیدم بین کاربرایی که عضو میشن به قید قرعه کارت شارژ جایزه میدن ;) :دی
    دوست من بستگی به مطالبتون داره ، اگه مطالبتون تک و جالب باشه و جایه دیگه نباشه مطمئنا کاربر دوست نداره از دستشون بده ، پس عضو میشه ، در غیر این صورت نه ..

مثلا میشه وقتی مطلب جدیدی ارسال میشه کاربر متوجه بشه و....

این کار رو میشه با خبرنامه انجام داد ..

در کل میخوام بدونم میشه چه کارهایی انجام داد هر کاری .

منظورتون از هر کاری چیه ؟؟ چه کاری میخواید انجام بدید ..

موفق باشید ../.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    imanasgharpour - Mostafa
  • imanasgharpour

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۴
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۱:۱۸

دوست عزیز اولا که اون تاپیک ربطی به این موضوع نداره ،

من که نگفنم ربط داره

ثانیا اون جا دوستان کم راهنماییتون نکردن و تمام تلاش خودشون رو کردن ، شما خودتون هم باید یه آستینی بالا بزنید واسه انجام کاراتون ..

شما تایپک رو بخون متوجه میشی چه خبره و من چه کردم. بگذریم.

این کار رو میشه با خبرنامه انجام داد ..

من چند افزونه نصب کردم جواب نداد هر کدوم یک مشکلی داشتن.

میخوام بدونم اگر کاربردی در قسمت عضویت بصورت پیشفرض وجود نداره اصلا برای چی اینو گذاشتن اینم مثل یه افزونه میومد بهتر بود.

منظورتون از هر کاری چیه ؟؟ چه کاری میخواید انجام بدید ..

میخوام بدونم کلا میشه چیکار کرد با این یوزر ها که اونام یه فعالیتی بکنن و همین طور نیان و نرن من خوشم نمیاد رو ادامه مطلب عضویت بزارم دلیلی نداره یا کاربردی نداره. میخاستم بدونم کلا چه ویژگی هایی واسه کاربرا میشه گذاشت.

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۶

من چند افزونه نصب کردم جواب نداد هر کدوم یک مشکلی داشتن.

افزونه مشکل داشت ;( ، دوست عزیز مشکل از افزونه نبوده ، احتمالا نتونستید باهاش کار کنید و راهش بندازید ،

میخوام بدونم اگر کاربردی در قسمت عضویت بصورت پیشفرض وجود نداره اصلا برای چی اینو گذاشتن اینم مثل یه افزونه میومد بهتر بود.

اون قسمت که به صورت پیش فرض هست برای نام نویسی کاربر برای نویستدگی کاربر در سایت هست ، نه خبرنامه یا چیزایه دیگه ، البته میشه گسترشش داد ..

میخوام بدونم کلا میشه چیکار کرد با این یوزر ها که اونام یه فعالیتی بکنن و همین طور نیان و نرن

خب اگه میخوای کاربر هم در سایتتون فعالیت کنه میشه یه جور همکاری و نویسندگی ، باید عضویت بگیری ، یه سری مقررات بزاری و با یه افزونه یه نقش واسشون تعریف کنن تا اونها هم بتونن تو سایتت فعالیت کنن ( مثلا مثل یه فروم ) ، طی یه اطلاعیه تو سایتت اعلام کنی که عضویت در ازای نویسندگی میدی و همچنین یه سری کارایی کنی که راغب به فعالیت بشن ..
    مثلا اگه فعالیتشون خیلی خوب باشه بهشون قول مدیریت بدی ، درجه بندیشون کنی ، به طوری که درجه ها هر چه بالاتر باشه امکانات و دسترسی بیشتری داشته باشن ، بین کاربرا رابطه دوستانه برقرار کنی ، واسه هر بخش مدیر بزاری ، تا این جوری راغب بشن که فعالیت داشته باشن .. دقیقا استراژی یه انجمن که کاربرا رو ترغیب میکنه که فعالیت کنن رو میتونی شما رو سایتت پیاده کنی ..

موفق باشید ../.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    imanasgharpour

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.