انجمن

سوال در مورد قالب p30download.com  (۷ نوشته)

• amir_here

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۰:۱۰

سلام به همه دوستان گلم. من یه چند تا سوال در مورد قالب جدید سایتp30download.com داشتم.
    1- سمت چپ سایت یه منویی هست به نام لینکدونی که وقتی میری رو هر لینک رنگ لینک از سفید کم کم به زرد تبدیل میشه یعنی یه هویی زرد نمیشه یواش یواش این کار انجام میشه. میخواستم بدونم این کار با استفاده از css3-animation درست شده یا با jquery درستش کردن؟ اگه با jquery هر کی بلده این کدش رو بنویسه خیل دوست دارم بدونم.
    2- CMS که p30download و mihandownload استفاده می کنند چیه کسی میدونه یا اینکه CMS اختصاصی دارند؟
    3- اون قسمت زرد رنگ بالایه صفحه که نوشته((دانلود های برگزیده)) میشه بگید با چی طراحی شده با JQUERY؟
    4 - ببنید فرض کنید میخوام باDHTML MENU MAKER یا هر نرم افزار ساخت منو دیگه ای دیگه یه منو واسه سایتم بسازم خوب من میخوام لیکن هر موضوع رو بهش بدم حالا راهیکه خودم بلدم اینه که اول برم تو سایتم و اول موضوع بندی کنم بعد لینک هر موضوع رو پیدا کنم و بذارم تو اون نرم افزار ساخت منو خوب این یه مشکل داره که اون تعداد پست ها در هر موضوع دیگه نمایش داده نمیشه ((منظورم با CMS وردپرس هست که تعداد پست هر موضوع رو نمایش میده)) آیا راهی دیگه هست واسه این کار؟ فکنم بشه با PHP این کارو کرد اما بلد نیستم حرفه ای هاش راهنماییم کنین.

هر کی جواب هر سوال بلده با شماره سوال پاسخ. دسته هر کی جواب بده میبوسم.

• Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۲
    ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۲۰:۰۵

سلام

2. CMSهاشون که همین وردپرس قدرتمند خودمون هستش.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    amir_here - امین
  • silvercover

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹۷
    ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۲۳:۵۲

OmidSh گفت:
    سلام

2. CMSهاشون که همین وردپرس قدرتمند خودمون هستش.

خیر سیستم مدیریت محتوای مورد استفاده اون سایت ها Movable Type هست.

saeli - amir_here - امین
  • saeli

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۳
    ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۰:۰۱

من این پنجره را 10 دقیقه ای بود که باز کرده بودم و متوجه پاسخ صحیح دوستمون نشدم و پاسخ را ارسال کردم و مجبور شدم دوباره ویرایش کنم
    همان طوری که دوستمون گفتن دو تا سایتی که نام بردی از mt موییل تایپ استفاده می کنند

amir_here - امین
  • amir_here

آفلاین
    عضو
    ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۹:۳۶

خوب دوستان گلم جواب سوالایه دیگم رو کسی نمیدونه رو دلم این سوالا خیلی سنگینی میکنه

• saeli

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۳
    ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۰

1- اون قسمت لینکدونی من نگاه کردم داره مثل بقی یک دفعه رنگ عوض میکنه (فایرفاکس)
    3- برای دانلودهای برگزیده هم میتونی از اسلایدر استفاده کنی که افزونه هم داره

amir_here
  • amir_here

آفلاین
    عضو
    ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۴

saeli جون دست درد نکنه . من با کروم باز کردم همون طوری بود که گفتم با فایرفاکس4.0 هم باز کردم باز هم همونطوری که گفتم بود. میدونی اگه با فایرفاکس کم کم لینکش زرد نمیشد مطمئن میشدم با css3-animation هست اما چون با فایرفاکس اونجوری میشه نمیدونم از چه چیزی استفاده کردند چون فایر فاکس css3-animation رو پشتیبانی نمی کنه. برو خوب دقت کن هم کم کم روشن میشه هم کم کم سفید میشه . موس رو سریع رو همه لینکها حرکت بده.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.