انجمن

مدیران عزیز راهنمایی در مورد راه اندازی  (۸ نوشته)

• faqsystem

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۹
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۲:۵۸

سلام و خسته نباشید . راستیتش من میخوام این نسخه جدید رو نصب کنم ولی نمیدونم چه جوری میتونم این کار رو کنم !!
    توی پارسه گیگ اکانت دارم که خودش وردپرس توش ریخته شده !! ولی نمیدونم وردپرس آپلود شده رو چه جوری به کار بندازم . لطفآ منو راهنمایی کنید آخه من به پلاگین آمارگیر وبلاگ نیاز دارم و این پلاگین رو همونطور که خودتون آگاهید باید روی وردپرسم نصب کنم .

• oshgool

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۹۳
    ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۳:۵۷

ببین ورد\رس رو میریزی تو سایتت بعد اجراش میکنی فایل اینستال.php رو.
    بعد بصورت دستی هم میتونی فایل wp-config-simplae.php زو دیتابیس یوزر پسوردت رو بنویسی توش بعد فایل رو اسمش رو عوض میکنی به wp-config.php بعد اجرا میکنی. یه اکانت مدیریت میسازی.. دیگه تمومه.

• faqsystem

آفلاین
    عضو
    ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۲۳:۱۴

oshgool گفت:
    بعد بصورت دستی هم میتونی فایل wp-config-simplae.php زو دیتابیس یوزر پسوردت رو بنویسی توش بعد فایل رو اسمش رو عوض میکنی به wp-config.php بعد اجرا میکنی. یه اکانت مدیریت میسازی.. دیگه تمومه.

ٌٌwp-config-simple.php روش ادیت رو زدم یه صفحه خالی ا.مد و جایی برای وارد کردن یوزر و پسورد نداشت.
    من تو خود پارسه گیگ دیدم زده نصب wordpress . نصبش کردم بعد خودش تو مراحل نصب وارد ورد پرس میشه که یه صفحه میاد و اطلاعاتی چون یوزر و پسورد و لوکال هاست و. .... میخواد . اگه ممکنه به من بگید لوکال هاست رو از کجا میتونم گیر بیارم .خوده وردپرسم گشتم ولی گیرنیاوردم.
    http://i28.tinypic.com/scvnly.jpg اینجا یه عکس از همون صفحه گذاشتم که چه اطلاعاتی از من میخواد .اگه ممکنه بازم منو راهنمایی کنید ممنون میشم .

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۲۳:۵۷

اگه ممکنه به من بگید لوکال هاست رو از کجا میتونم گیر بیارم .خوده وردپرسم گشتم ولی گیرنیاوردم.

اون احتمال قوی نیازی به تغییرش نیست .
    کلا اینکه صفحه سفید میاد مشکله . اگه اشتباه وارد می کردید پیغام خطا میومد...
    دسترسی به ftp دارید که فایل هایتون رو خودتون بریزید ؟

• faqsystem

آفلاین
    عضو
    ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۰۰:۱۴

بله . همین پارسه گیگ هست که دارم

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۱:۱۶

شما طبق آموزش نصب وردپرس که در مستندات موجوده برید جلو. اگه باز مشکلی بود بگید ...

• hasti12175

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۷

oshgool گفت:

ببخشیدا ولی من نفهمیدم!!!
    خب تو راهنماییشم که همینو نوشته!!
    واضحتر بگید!!!

• hasti12175

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۸

ببخشید من چه اطلاعاتی رو باید توی فایلها تغیر بدم؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.