انجمن

حجم فایل درون ریزی  (۴ نوشته)

• rohollah

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۳

سلام
    فایلی که از وردپرس دات کام برای انتقال وبلاگم به دامین و هاست شخصی، دریافت کردم ده مگابایته، در حالی که سقف فایل برای درون ریزی هشت مگا است.. از نرم افزارهای تکه تکه کردن فایل هم استفاده کردم ولی فقط قسمت یا پارت اول فایلم منتقل میشه و پارت های بعدی را خالی تشخیص میده..
    بخاطر عدم برخورد با این مشکل، در دو یا سه نوبت از وردپرس دات کام خروجی(فایل برون بری) گرفتم تا حجم ها کمتر باشند، اما این فایل ها پذیرفته نشدند
    این مشکل چطوری حل میشه؟
    میشه سقف فایل رو از هشت بالاتر برد؟

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹۷
    ۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۳۷

rohollah گفت:
    سلام
    فایلی که از وردپرس دات کام برای انتقال وبلاگم به دامین و هاست شخصی، دریافت کردم ده مگابایته، در حالی که سقف فایل برای درون ریزی هشت مگا است.. از نرم افزارهای تکه تکه کردن فایل هم استفاده کردم ولی فقط قسمت یا پارت اول فایلم منتقل میشه و پارت های بعدی را خالی تشخیص میده..
    بخاطر عدم برخورد با این مشکل، در دو یا سه نوبت از وردپرس دات کام خروجی(فایل برون بری) گرفتم تا حجم ها کمتر باشند، اما این فایل ها پذیرفته نشدند
    این مشکل چطوری حل میشه؟
    میشه سقف فایل رو از هشت بالاتر برد؟

سقف آپلود عمدتا توسط شرکت میزبانی شما مشخص میشه. در ابتدای امر با شرکت میزبانی تماس بگیرید و قید کنید که میخاین حجم محدودیت بیشتر بشه. ببینید چه پاسخی دریافت می کنید.

این تنظیمات از طریق تغییر مقادیر در فایل php.ini که فایلی حاوی تنظیمات مختص موتور PHP هست انجام میشه که بعضی از شرکت های میزبانی اجازه دستکاری مستقیم یا غیر مستقیم این فایل رو نمیدن به شما و بنا به درخواست شما انجامش میدن.

file_uploads = On
    upload_max_filesize = 10M

عبارت بالا که در فایل php.ini وجود داره باعث میشه محدودیت به 10 مگا بایت تغییر کنه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    rohollah
  • rohollah

آفلاین
    عضو
    ۷ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۰:۳۵

سلام مجدد
    با هاست تماس گرفتم و اونها سقف محدودیت رو برای من تا بیست مگا بایت بالا بردند..
    حالا وقتی این فایل برونبری شده از وردپرس دات کام رو وارد سایت شخصی میکنم، تقریبا نصف پست هام وارد نمیشوند و همینطور کامنت ها..
    یک توضیحی که شاید لازم باشه اینه که من در پنل خود در وردپرس، مدیریت چند وبلاگ دیگه از دوستان ِ دیگه رو هم داشتم که گاهی برای اونها تنظیماتشون رو مطابق خواسته شون ست میکردم، ساده تر اینکه من با یوزر خود به چندین وبلاگ دیگه به جز وب خودم دسترسی مدیریتی داشتم
    ممنونم میشم راهنمایی ام کنید

• rohollah

آفلاین
    عضو
    ۱۳ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۴

کسی نیست کمکم کنه؟!

درباره‌ی این موضوع