انجمن

پابلیش کردن پست ها  (۷ نوشته)

• mahbod

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۲:۲۵

من هرچه سعی میکنم پست جدیدم پابلیش نمیشه. توی پیش نمایش نشون داده میشه، اما وقتی که دکمه (بفرست) رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته! :-( بعد از مدتی یک صفحه سفید میاد و هیچ پیغامی از پابلیش شدن پست نمیده. چیکار کنم؟ از دیروز که آپگرید کردم همینطور مشکل پشت مشکل :((

• mahbod

آفلاین
    عضو
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۲:۳۸

همین الان یک پست جدید گذاشتم، فقط یک تایتل زدم و یک کلمه نوشتمtest. به راحتی پابلیش شد. توی اون پستی که ذخیره شده و پابلیش نمیشه، دوتا عکس دارم، مجموعا 54 کیلو، و یک لینک به یک ویدئو در you tube. حالا تک تک اینا رو حذف میکنم ببینم تغییری میکنه یا نه!

• mahbod

آفلاین
    عضو
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۲۲:۵۵

اگه برای کسی مهمه، باید بگم که با پاک کردن مجدد تمام فایلها و آپلود کردن دوباره پک 2.5 مشکل حل شد!!!! حالا چرا؟ نمیدونم !!! دوبار انجام مراحل ارتقاء در کمتر از 24 ساعت ~X( :(( ~X(

• garfield

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۹۲
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۲۳:۲۸

عزیز. نگو برای کسی مهم نیست. اتفاقاً هست. اعضا برای همین اینجا دور هم جمع می شن. اینکه کسی تا موقع حل مشکلت جواب نداده مطمعن باش دلیل شخصی نداشته. احتمالاً اونهایی که از مشکلت خبردار شده ن مثل من راه حل رو نمی دونستن. اینجا همه برای همدیگه مهم هستیم.

• behroooz

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۴
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۰۱:۳۶

عزیز. نگو برای کسی مهم نیست. اتفاقاً هست. اعضا برای همین اینجا دور هم جمع می شن. اینکه کسی تا موقع حل مشکلت جواب نداده مطمعن باش دلیل شخصی نداشته. احتمالاً اونهایی که از مشکلت خبردار شده ن مثل من راه حل رو نمی دونستن. اینجا همه برای همدیگه مهم هستیم.

@},- @},- @},-

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۹:۱۲

مشکل حل شده ؟

• علی ایرانی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۶
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۲۰:۰۰

مشکل حل شده ؟

با پاک کردن مجدد تمام فایلها و آپلود کردن دوباره پک 2.5 مشکل حل شد!!!!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.