انجمن

پلاگین پارسی نقشه سایت برای وردپرس  (۲۸ نوشته)

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۵
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۲۹ مرداد ۱۳۸۶ - ۲۰:۲۴

با سلام خدمت همه دوستان !
    پلاگین google sitemap generator هم پارسی شد ! او هم به صورت کامل استاندارد ( اینطور فکر میکنم ! )
    google sitemap generator پلاگینی است که بعد از نصب آن خیال شما تا حد بسیار زیادی از معرفی مطالب و نوشته هایتان به موتور‌های جستجو راحت خواهد بود ! این پلاگین توسط Arne Brachhold نوشته شده ! و در نوع خودش یکی از کم‌نظیرترین هاست !
    برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود نسخه پارسی پلاگین می تونید به آدرس زیر مراجعه کنید :

http://www.pixelpost.ir/weblog/1386/05/wordpress/google-sitemap-generator-persian-ver.html

لطفاً دانلود و تست کنید ! نظر بدید! از ترجمه اش ایراد بگیرید ! از فایل هاش ایراد بگیرید ! نظرتون رو بگید ! لطفاً بگید کار کرد یا نه!
    در ضمن گناهکار عزیز امیدوارم ایندفعه راضی شده باشی و دیگه نگی استاندارد نیست ! امیدوارم !

قربانت همگی مرتضی بهمنی

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    iman - babakp - بازارچه تحقیقاتی
  • مانی

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۶۹۶
    ۲۹ مرداد ۱۳۸۶ - ۲۱:۰۴

art7th گفت:
    با سلام خدمت همه دوستان !
    پلاگین google sitemap generator هم پارسی شد ! او هم به صورت کامل استاندارد ( اینطور فکر میکنم ! )
    google sitemap generator پلاگینی است که بعد از نصب آن خیال شما تا حد بسیار زیادی از معرفی مطالب و نوشته هایتان به موتور‌های جستجو راحت خواهد بود ! این پلاگین توسط Arne Brachhold نوشته شده ! و در نوع خودش یکی از کم‌نظیرترین هاست !
    برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود نسخه پارسی پلاگین می تونید به آدرس زیر مراجعه کنید :
    http://www.pixelpost.ir/weblog/1386/05/wordpress/google-sitemap-generator-persian-ver.html
    لطفاً دانلود و تست کنید ! نظر بدید! از ترجمه اش ایراد بگیرید ! از فایل هاش ایراد بگیرید ! نظرتون رو بگید ! لطفاً بگید کار کرد یا نه!
    در ضمن گناهکار عزیز امیدوارم ایندفعه راضی شده باشی و دیگه نگی استاندارد نیست ! امیدوارم !
    قربانت همگی مرتضی بهمنی

تبریک می گم دوست عزیز.

امیدوارم همین طور با جدیت ادامه بدی. من رو که خیلی خوشحال کردی.

حالا این روش جدید چطوره؟ خوشت اومد؟

• mazdakam

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۵۳
    ۲۹ مرداد ۱۳۸۶ - ۲۲:۲۱

آقا تو که فارسی رو پارسی می‌گی (که من خیلی حال می‌کنم ولی زورم نرسید که اسم این‌جا رو بگذاریم وردپرس پارسی) حیف نیست به افزونه بگی پلاگین به پوسته بگی تملیت؟ :-(

• علی ایرانی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۶
    ۲۹ مرداد ۱۳۸۶ - ۲۲:۵۹

راستی من یه سوال راجع به این افزونه دارم
    باید صفحات رو دستی به اون معرفی کرد یا خودش خودکار این کار ها رو میکنه؟

• مهرداد

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    ۳۰ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۱:۱۷

مرتضی جان کارت خیلی عالیه
    من این افزونه رو داشتم الان فایل فارسی شما رو بهش اضافه کردم
    بهضی جاها تو ترجمه انگار مشکل داره
    مثلا : تبدیل به :: شده یا یه جا نکند رو نوشته بود تکند (همیچنین شما میتوانید تعیین کنید تا " خزنده " موتور جستجو " هرگز " وبلاگ شما را بازدید و ایندکس تکند)
    که البته هیچ اشکالی به کار شما وارد نیست اینا رو فقط یادآوری کردم که قبل از قرار گرفتن روی سایت اصلاح بشه
    راستی یه جمله هم بود که من منظورشو نفهمیدم! اینجا: در صورتی که وبلاگ شما در یک زیرشاخه قرار دارد و شما میخواهید یک صفحه که در پوشه و دایرکتوری شما وجود ندارد ، شما می بایست " فایل نقشه سایت " را در پوشه روت [ اصلی ] وبلاگ خود قرارد هید !
    این مشکل از خود افزونه است یا ترجمه ؟ یا هیچ کدوم، من خنگم ؟ :D

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    ۳۰ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۲:۴۶

تبریک می گم دوست عزیز.
    امیدوارم همین طور با جدیت ادامه بدی. من رو که خیلی خوشحال کردی.
    حالا این روش جدید چطوره؟ خوشت اومد؟

مانی عزیز خیلی ممنونم از اظهار لطفت ! والا این روش استاندارد مزیت هاش رو نمیشه نادیده گرفت ! اول اینکه دیگه لازم نیست توی تمام فایل های پلاگین خط به خط بگردی یک کلمه پیدا کنی و ترجمه اش کنی ! خودش تمام خطوطی که باید ترجمه بشن رو جمع میکنه ! دوم اینکه خود فایل های اصلی هم صدمه نمی بینن و خیلی راحت میشه با حذف یک تابع کل پلاگین رو به حالت اولیه اش در اورد !
    و اما یک مشکلی که داشتم اینه که بعضی از پلاگین ها کار ترجمه اشون تموم شده ولی هر کاری میکنم نمیشه پارسی نمایش داده بشه ! هر چی کد <?php load_plugin_textdomain('shakhes'); ?> رو وارد میکنم خبری از نمایش نسخه پارسی نمیشه ! نمیدونم مشکل از چیه؟

آقا تو که فارسی رو پارسی می‌گی (که من خیلی حال می‌کنم ولی زورم نرسید که اسم این‌جا رو بگذاریم وردپرس پارسی) حیف نیست به افزونه بگی پلاگین به پوسته بگی تملیت؟

آخه جناب مزدک من پارسی روی زبونمه عادت ندارم بگم فارسی ! مسئله رعایت کردن و رعایت نکردن واژه های پارسی و معادل ایرانی کلمات هم نیست !
    من یک روز به یک نفر میگفتم : فلان " افزونه " رو نصب کن تا فلان امکان هم داشته باشی!
    طرف جواب داد : من افزونه اش رو ندارم ! پلاگینش رو دارم ! نصبش افزونه شبیه پلاگینه !؟
    ملت ما به گفتن این چیزا عادت ندارن ! فقط انرژی بیشتر تحلیل میره و بعدش باید دوباره برگردی پله اول و بگی " پلاگین "

راستی من یه سوال راجع به این افزونه دارم ! باید صفحات رو دستی به اون معرفی کرد یا خودش خودکار این کار ها رو میکنه؟

علی عزیز صفحات رو به صورت اتوماتیک به نقشه اضافه میکنه ! ولی فایلها و همینطور صفحات استاتیکی که بر روی دامنه تون قرار دارن ولی با وردپرس تهیه و طراحی شدن رو باید به صورت دستی بهش معرفی کرد ! البته فقط باید روی یک دامنه باشن !

مرتضی جان کارت خیلی عالیه
    من این افزونه رو داشتم الان فایل فارسی شما رو بهش اضافه کردم
    بهضی جاها تو ترجمه انگار مشکل داره
    مثلا : تبدیل به :: شده یا یه جا نکند رو نوشته بود تکند (همیچنین شما میتوانید تعیین کنید تا " خزنده " موتور جستجو " هرگز " وبلاگ شما را بازدید و ایندکس تکند)
    که البته هیچ اشکالی به کار شما وارد نیست اینا رو فقط یادآوری کردم که قبل از قرار گرفتن روی سایت اصلاح بشه
    راستی یه جمله هم بود که من منظورشو نفهمیدم! اینجا: در صورتی که وبلاگ شما در یک زیرشاخه قرار دارد و شما میخواهید یک صفحه که در پوشه و دایرکتوری شما وجود ندارد ، شما می بایست " فایل نقشه سایت " را در پوشه روت [ اصلی ] وبلاگ خود قرارد هید ! این مشکل از خود افزونه است یا ترجمه ؟

مهرداد جان برای گفتن مشکلات ترجمه ممنون ! رفع میکنم و لینک ها رو هم اصلاح میکنم ! [ به زودی ... ]
    بعضی جاها هم نقطه اضافی گذاشتم در حالی که خود پلاگین نقطه ها رو میگذاشت ولی من دستی وارد کردم برای همین دو تا شدند ! این رو هم رفع میکنم !
    در مورد جمله هم درست میگی ! یه کم [ یه کم بیشتر از یک کم ] بد ترجمه شده ! و باعث برداشت نادرست میشه ! ولی معنی درستش رو به جناب علی عزیز گفتم [ توی همین پست !‌ ]

از همه ممنون و متشکرم ! اگه کسی میدونه مشکلم [ برای جناب مانی عزیز توی همین پست عنوانش کردم ] از چیه ! خواهشاً دریغ نکنه ! چند تا پلاگین روی دستم مونده !
    در ضمن خوشحال میشم اگه پلاگین های مفید و کمتر شناخته شده وردپرس رو هم معرفی کنید تا اقدام به ترجمه اشون کنم ! فقط کار زیاد سنگینی نباشن ! دارم فکر میکنم که وردپرس کامیرز رو پارسی کنم ! البته قول نمیدم ! اگه پارسی‌اش کنم از بچه ها کسی میتونه بخش خرید " پرداخت " و " بانک سامان " رو بهش اضافه کنه ؟

با تشکر / مرتضی بهمنی

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۳۰ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۶:۴۳

احسنت مرتضا جان! جدن خسته نباشی. ~O)

فقط یه چیزی٬ توی کدهای خود افزونه هم دست بردی؟ یا فقط فایل ترجمه رو فارسی کردی؟

• mazdakam

آفلاین

۳۰ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۹:۳۵

من یک روز به یک نفر میگفتم : فلان " افزونه " رو نصب کن تا فلان امکان هم داشته باشی!
    طرف جواب داد : من افزونه اش رو ندارم ! پلاگینش رو دارم ! نصبش افزونه شبیه پلاگینه !؟
    ملت ما به گفتن این چیزا عادت ندارن ! فقط انرژی بیشتر تحلیل میره و بعدش باید دوباره برگردی پله اول و بگی " پلاگین "

جا می‌افته نگران نباش

• علی ایرانی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۶
    ۳۰ مرداد ۱۳۸۶ - ۲۲:۲۴

علی عزیز صفحات رو به صورت اتوماتیک به نقشه اضافه میکنه ! ولی فایلها و همینطور صفحات استاتیکی که بر روی دامنه تون قرار دارن ولی با وردپرس تهیه و طراحی شدن رو باید به صورت دستی بهش معرفی کرد ! البته فقط باید روی یک دامنه باشن !

ممنون مرتضی جان ;-)

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    ۳۱ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۳:۰۰

احسنت مرتضا جان! جدن خسته نباشی. ~O)
    فقط یه چیزی٬ توی کدهای خود افزونه هم دست بردی؟ یا فقط فایل ترجمه رو فارسی کردی؟

گناهکار عزیز برای اظهار لطفت ممنون ! والا من ترجمه کردم و بعدش تعیین کردم که تابع زبان پارسی لود بشه ! ولی از اونجا که گفتی این کار هم نباید انجام بدم به چشم اصلاح میکنم ! [ دلیل من این بود که پیش خودم فکر کردم شاید بعضی از دوستان دوست دارن وردپرس رو انگلیسی استفاده کنن ولی بعضی از پلاگین‌هاشون پارسی باشه ! که ظاهراً اشتباه فکر کرده بودم ! ]

جناب مزدک به چشم از این به بعد این نکته رو هم لحاظ میکنم !
    علی جان خواهش میکنم ! قابلی نداشت ! فط این رو اصلاح میکنم که صفحات رو به صورت اتوماتیک به نقشه اضافه میکنه ! ولی فایلها و همینطور صفحات استاتیکی که بر روی دامنه تون قرار دارن ولی با وردپرس تهیه و طراحی نشدن رو باید به صورت دستی بهش معرفی کرد ! البته فقط باید روی یک دامنه باشن !

راستی کسی نمیخواد پلاگینی رو معرفی کنه پارسی بشه !؟ در ضمن به جای " آوتار " به پارسی چه کلمه ای پیشنهاد میکنید !؟

با تشکر / مرتضی بهمنی

• mazdakam

آفلاین

۳۱ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۳:۰۷

آوتار = چهره
    emoticon = خندانک، صورتک

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    ۳۱ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۳:۲۵

ممنون مزدک جان ! ظاهراً تو هم مثل من دچار بدخوابی شدی ! [ ساعت سه صبح این تاپیک رو جواب داده بنده خدا ! ]
    چهره یک کم رسمی هستش و بد قلق ! من دارم یک افزونه ترجمه میکنم به نام Post avatar نمی دونم به چی ترجمه اش کنم !
    چند تا گزینه دوستان پیشنهاد کردن از جمله : نمایه ، شکلک و ... [ دوستان فسفر میسوزونن ! ]

شما پیشنهاد دیگه ای ندارین !
    با تشکر / مرتضی بهمنی

• mazdakam

آفلاین

۳۱ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۳:۳۲

ما همه جا چه تو ورد‍رس و چه تو انجمن چهره جایگزین کردیم بهتره که یک چیز رو جا بندازیم
    نمایه به ایندکس میگن نه اواتار
    شکلک هم بیشتر به emoticon ها می‌گویند که تازه جالب هم نیست
    (Internet) online image that represents a user in chat rooms or in a virtual "space"

بیخوابم من هرشب :-)

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    ۳۱ مرداد ۱۳۸۶ - ۱۴:۱۹

مزدك عزيز به روي چشم ، من هم از چهره استفاده ميكنم‌! ايشالله كه مقبول افتد !
    در ضمن يك مورد رو هم ذكر كنم كه پلاگين بروز شد ! يعني مشكلا ترجمه اي كه مهرداد عزيز اعلام كرده بودن رفع شدن ! و نظرات گناهكار عزيز هم اعمال شد ! براي دريافت نسخه بدون مشكل و نهايي اش به اينجا مراجعه كنيد !
    با تشكر / مرتضي بهمني

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    ۳۱ مرداد ۱۳۸۶ - ۱۵:۴۵

مديران سايت لطفاً اين مطلب رو در بخش سياره اصلاح كنيد ! لينك هاي دانلود تغيير و تصحيح شدند!

با تشكر / مرتضي بهمني

• مانی

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۶۹۶
    ۳۱ مرداد ۱۳۸۶ - ۱۷:۲۳

art7th گفت:
    مديران سايت لطفاً اين مطلب رو در بخش سياره اصلاح كنيد ! لينك هاي دانلود تغيير و تصحيح شدند!
    با تشكر / مرتضي بهمني

به خدا چند روز دیگه این cron رو هم راه می اندازیم. :)

آقا سیاره هم به روز شد.

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    ۱ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۲:۴۳

ماني جان منظورم اين بود كه مطلبم رو بروز كني توي " بخش سياره " ، نه اينكه كل بخش رو بروز كني !
    مطلب http://www.pixelpost.ir/weblog/1386/05/wordpress/google-sitemap-generator-persian-ver.html كه در بخش سياره قرار داره رو بروز كن ! يهني مطلبش رو از نو وارد كن ! چونكه لينك هاي دانلود تغيير پيدا كردند و اصلاح شدند !
    اوكي ؟

در ضمن قالب فروم توي IE 6 بد نمايش داده ميشه ! يك فكري براش بكنيد !
    ارادتمند / مرتضي بهمني

• hamed

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۹:۰۰

من هم مشکل در هم ریختگی نوشته ها رو دادم .

مرورگر : فایرفاکس
    نسخه : 2.0.0.6
    دقت تصویر : 800*600
    سیستم عامل : Windows XP sp2
    محل اقامت : سمنان :-D

(مشکل از هر چه که بود ، خود به خود رفع شد)

• iranwebco

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۱:۵۵

دست همتون درد نکنه ولی همه لینک ها خرابه .
    لینک پلاگین مذکور به زبان شیرین انگلیسی
    http://wordpress.org/extend/plugins/google-sitemap-generator/installation/
    بیاد دیگه بعضی از کلمات رو ترجمه نکنید من فقط یک روز کامل ترجمه وردپرس رو نگاه کردم تا منظور بعضی از کلمات رو فهمیدم

• مهدی شریف

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۵
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۰:۳۶

عالی بود @},-

• مهدی شریف

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۵:۵۳

لینک رو تصحیح نمی کنی ببینیم چه خبره ؟
    مثل اینکه دامنه سایت منقضی شده

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۹:۴۷

موضوع مال یک سال پیش بود ! :|

• مهدی شریف

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۵:۳۴

دقت نکرده بودم :))

• abcp30

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵
    ۲۰ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۴:۳۹

یعنی بعد از یک سال نیاز به این افزونه رفع می شه ؟؟؟؟؟ :-?

• مهدی شریف

آفلاین
    عضو
    ۲۰ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۲:۲۵

حالا این بحث مال یک سال پیش بود یا امروز مهم نیست، کسی این افزونه رو داره (نسخه فارسی) اگه داره بزاره برا دانلود تا ما هم استفاده کنیم

• abcp30

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵
    ۲۲ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۴:۱۹

من هم فارسیشو (پارسیشو) می خوام @},-

• کوچی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۹
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۳ مرداد ۱۳۸۸ - ۲۱:۰۷

دوستان برای ترانسفر چقدر طول میکشه هنوز سایت من زور میزنه :-?
    درضمن نسخه فارسیش اینه
    http://tween.ir/blog/top-wp-plugins

• alighatta

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۳
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۴ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۰:۰۹

http://wordpress.org/extend/plugins/google-sitemap-generator/ @},- ~O)

درباره‌ی این موضوع