انجمن

وردپرس نصب شد، اما سايتم نمايش داده نميشه  (۴ نوشته)

• کاربر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۵:۴۱

سوالی دارم، ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من جدیدا یک وبسایت ثبت کردم و از طریق Fantastico وردپرس ۲/۵ رو نصب و فارسیش کردم (وردپرس در شاخه
    public_html نصب شده). اما متنی رو که پست میکنم نمایش داده نمیشه، یعنی با صفحه “در دست ساخت” مواجه میشم. سوالم اینه که چه تنظیمی باید انجام بدم تا مطلب پست شده نمایش داده بشه؟ آیا ربطی به فایل ایندکس داره یا باید قسمتی رو در پنل (cPanel) فعال کنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    (یه سوال دیگه. براي نصب وردپرس حدودا 6 مگابايت فضا صرف شد، اما من بعد از اینکه پک فارسی ۲۲۰ کیلوبایتی رو نصب کردم سایز دیسک حدودا 1 مگ دیگه اشغال شد، چرا!!؟ (جمعا 7.51 مگ فضا اشغال شد و وقتی هم خواستم وردپرس رو حذف کنم، نتونستم، یعنی وردپرس ریمو نشد، چرا؟)) واقعا ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

دلیل حذف نشدن وردپرس (چه راهی هست؟ - چطور بايد اين قسمت امنيتي رو غير فعال كنم و چطور بايد وردپرس رو حذف كنم و مجدداا نصب كنم؟، آيا اگر اين وردپرس رو حذف كنم و مجددا نصب كنم سايز كمتري اشغال نميشه يا نه فرقي نداره و مجددا 7.51 اشغال ميشه؟)
    Warning: shell_exec() has been disabled for security reasons in /home/digital/public_html/prepare_removal.php on line 22

• oshgool

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۹۳
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۰۳:۳۵

ببین دادا از فانتاستیکو ریختی باید از همونجا هم دیلیت کنی که ۱۰۰٪ ریموو میشه.

یعنی با صفحه “در دست ساخت” مواجه میشم.

فکر کنم شما یه index.html یا چیزه دیگه ای باید داشته باشی و باید اونو دیلیت کنی تا index.php خود وردپرس خونده بشه.
    yoursite.com/index.php رو بزن ببین بازم با جمله سایت در دسته ساخت است مواجه میشی؟

• کاربر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸
    ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۹:۵۷

ممنون، بله يه فايل index.html بود، حذف كردم درست شد. اما اين وردپرسي كه توسط فانتيستيكو نصب كردم، يه تكمه اي داره به نام "Prepare WordPress for removal" كه بايد اول اون رو كليك كنم تا براي حذف آماده بشه و بعد روي تكمه Remove Wordpress كليك كنم. وقتي روي تكمه آماده سازي كليك ميكنم صفحه اي ظاهر ميشه كه اين پيغام وجود داره
    "Warning: shell_exec() has been disabled for security reasons in /home/digital/public_html/prepare_removal.php on line 22"

و به همين دليل نميتونم وردپرس رو حذف كنم.
    --------------------
    باز هم از راهنماييتون ممنونم، مشكلم فعلا حل شده و از حذف وردپرس هم صرف نظر كردم ولي دوست داشتم بدونم كه چطور اين قسمت امنيتي رو بايد غير فعال كرد تا بشه وردپرس رو حذف كرد.

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۲۳:۱۰

اون پیغام خطا می گه که برای دلایل امنیتی این قابلیت غیرفعال شده. مشکل از وردپرس نیست از هاسته. با پشتیبانی تماس بگیرید یا دستی پاک کنید ...

درباره‌ی این موضوع