انجمن

ایا وردپرس سئو موفقی دارد؟  (۴ نوشته)

• alidvb

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۳ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۱:۲۹

سلام

دوستان شنیدم سایتهایی که با وردپرس راه اندازی میشوند سپو بسیار قوی دارند؟

ایا به این معناست که منه مبتدی با کمک وردپرس میتوانم سپو سایت را انجام دهم یا بیشتر کار را خود وردپرس انجام میدهد باوردپرس بعد از چند وقت خواهم توانست درگوگل به جایگاه بالایی برسم

لطفا در این زمینه اطلاعات کامل و جامعی بفرمایید

سوال بعدی بنده دارای سایت تبلیغاتی هستم ایا میتوانم کل سایت را به وردپرس انتقال دهم و با وردپرس مدیریتش کنم
    ایا وردپرس توانایی اداره همچین سایتی را دارد؟

http://WWW.AGAHI22.COM

سایت من را مشاهده نمایید و لطفا راهنمایی بفرمایید

باتشکر از مدیران و دوستان عزیز امیدوارم با راهنمایی شما پیشرفتی داشته باشم

• دانیال

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۷
    ۱۴ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۱

اره وردپرس سئوی بسیار قوی داره ... و با نصب چند افزونه می تونید استاندارد ترش کنید ... مثلا با نصب افزونه All in One SEO Pack وردپرس استاندارد تر میشه .. فقط کافی شما تنظیمش کنید ( مثلا اینکه چه جاهایی در گوگل ایندکس بشه چه جاهایی نشه و .... ) برخی چیزهای هم بهتر خودتون بسازید مثله robots.txt ( که دسترسی ربات ها به پوشه ها سایت رو مشخص می کنه )
    و در جواب سوال دوم ، بله وردپرس قابلیت پشتیبانی یک سایت آگاهی رو داره ، قالب هم در این زمینه زیاده ...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - alidvb - mohammad_1365
  • alidvb

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۴ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۱

دوست عزیز مرسی که پاسخمو دادین

میشه راهنمایی کنید چطور میتونم با وردپرس یک سایت تبلیغاتی راه بندازم یا چطور سایتمو انتقال بدم

• دانیال

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۷
    ۱۴ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۰

وردپرس رو نصب می کنید، قالب مورد نظر را روی وردپرس نصب می کنید ... و بعد شروع می کنید ... اگر می تونید از lمطالب سایتتون یک پشتیبان تهیه کنید و بعد اون را از طریق ابزار > درون ریزی به وردپرس انتقال دهید. ( درون ریزی از طریق RSS )

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها