انجمن

مشکل در RTL  (۵ نوشته)

• bsi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۳
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۳:۰۲

سلام
    اين پوسته كه دارم چهطوري RTL ميشه؟
    حتي از كد direction: rtl;
    هم كه در آموزش ها بود استفاده كردم ولي تمام پهناي قالب را به هم ريخت.
    اينم بگم كه قبلاً من روي يك قالب ديگه بدون استفاده از mo با دستكاري توي قالبش اين كارو كردم حالا اگر كسي ميتونه كمك كنه اينم آدرس قالبه:
    http://test.wpthemesfree.com/?preview_theme=journalized-sand
    اگر كد صحيحش را بنويسيد ممنون ميشم. ;-)

• behroooz

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۴
    ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۵:۰۰

bsi گفت:
    سلام

اينم بگم كه قبلاً من روي يك قالب ديگه بدون استفاده از mo با دستكاري توي قالبش اين كارو كردم ...

دوست عزیز راست به چپ شدن قالب هیچ ربطی به فایل mo نداره . این فایل فقط بزای ترجمه متون و کلمات استفاده شده تو قالبه .

برای اعمال rtl میتونی برای هر بخش به طور جداگونه این کار رو انجام بدی ( مثلا برای محتویات contect و sidebar و ... ) . کافیه استایل مربوطه رو پیدا کنی و تغییرات مورد نظرتو اعمال کنی .

• bsi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۳
    ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۵:۲۹

behroooz گفت:

دوست عزیز راست به چپ شدن قالب هیچ ربطی به فایل mo نداره . این فایل فقط بزای ترجمه متون و کلمات استفاده شده تو قالبه .
    برای اعمال rtl میتونی برای هر بخش به طور جداگونه این کار رو انجام بدی ( مثلا برای محتویات contect و sidebar و ... ) . کافیه استایل مربوطه رو پیدا کنی و تغییرات مورد نظرتو اعمال کنی .

من میدونم جاش کجاست و گفتم که ازش استفاده کردم کل پهنای قالبم را به هم ریخت :((
    مشکل کجاست؟ 8-|

• garfield

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۹۲
    ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۶:۳۳

امتحان كردم. به هر بخش بطور جداگونه استايل راست به چپ دادم. مشكل فقط تو IE وجود داره. فايرفاكس مثل هميشه درست كار مي كنه. بايد رو بقيه استايلهاش كار كني.

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۲۳:۴۵

مشکل کجاست؟

دوست عزیز فارسی سازی چیزی نیست که بشه با یک دستور انجامش داد و یا اینکه بشه با یه چند صفحه آموزش بطور کامل یادش داد. فارسی سازی هر پوسته کدهای خاص خودش رو می خواد که نیازمند بلد بودن زبان CSS هست ...

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.