انجمن

حذف دکمه ذخیره در ویرایشگر قالب  (۴ نوشته)

• googerd

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۰:۵۶

سلام

در قسمت ویرایشگر قالب وردپرس 3.0.3 من دکمه ذخیره تغییرات حذف شده و کاری نمیشه کرد!

چیکار کنم؟؟؟

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹۷
    ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۱:۴۹

googerd گفت:
    سلام

در قسمت ویرایشگر قالب وردپرس 3.0.3 من دکمه ذخیره تغییرات حذف شده و کاری نمیشه کرد!

چیکار کنم؟؟؟

به احتمال فراوان پوشه قالب شما از مجوز نوشتن لازم برخوردار نیست. باید مجوز لازم رو اعطا کنید. یا از طریق برنامه های ftp و یا از طریق پنل هاست.

• googerd

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۷ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۸

بیشتر توضیح میدید؟؟؟

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹۷
    ۱۷ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۵

googerd گفت:
    بیشتر توضیح میدید؟؟؟

مشابه سیستم محلی شما که هر پوشه می تونه دارای مجوز خواندن و یا نوشتن باشه، بر روی سرور فضای میزبانی شما هم میشه این تنظیمات رو اعمال کرد و تعیین کرد که آیا پوشه ها از مجوز خوانده شدن و یا نوشتن برخودار باشن یا
    خیر. این کار در سرورهای لینوکسی توسط دستور CHMOD صورت می گیره. اگر با برنامه های ftp به سرور وصل میشین روی یک پوشه راست کلیک کنید و دستور CHMOD رو از منویی که میاد پیدا کنید و مجوز های لازم رو اعطا کنید.

اطلاعات بیشتر:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Chmod

همون طور که گفتم برای تعیین مجوز لزوما نیازی نیست تا با عملکرد کامل این دستور آشنا باشید و کافی هست که با یکی از برنامه های FTP این کار رو انجام بدید. همین کار رو میشه از File Manager تعبیه شده در کنترل پنل فضای میزبانی (مثل cPanel یا دایرکت ادمین) انجام داد و مجوز (Permission) های دسترسی رو ست کرد.

درباره‌ی این موضوع