انجمن

چه جوری کاربران تصویر دلخواه برای خود بگذارند؟  (۳ نوشته)

• Arshk

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۱ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۷

1- من می خوام که کاربران سایت که می خواهند کامنت بگذارند، برای خودشون تصویر دلخواه داشته باشند. توی کامنت ها یه تصویر یکسان بصورت پیشفرض برای هر کاربر نشون میده اما اینکه چه جوری فعالش کنم که هرکسی عکس مخصوص به خودش رو بگذاره رو نمی دونم
    2- چه جوری اعضای سایت می تونند برای خودشون عکس بگذارند؟ فقط باید مثل اینجا انجمن راه بندازم یا بدون انجمن هم میشه که هرکسی برای خودش عکس و امضا داشته باشه؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    golshahi
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۲۱ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۷

- من می خوام که کاربران سایت که می خواهند کامنت بگذارند، برای خودشون تصویر دلخواه داشته باشند. توی کامنت ها یه تصویر یکسان بصورت پیشفرض برای هر کاربر نشون میده اما اینکه چه جوری فعالش کنم که هرکسی عکس مخصوص به خودش رو بگذاره رو نمی دونم
    2- چه جوری اعضای سایت می تونند برای خودشون عکس بگذارند؟ فقط باید مثل اینجا انجمن راه بندازم یا بدون انجمن هم میشه که هرکسی برای خودش عکس و امضا داشته باشه؟

دوست عزیز این کار به خود کاربر بستگی داره که آواتار شو فعال کرده باشه یا نه ، یعنی اینکه توی سایت گراواتور ثبت نام کرده باشه یا نه ،، اگه کرده باشه که عکس شخصی که خودش اول انتخاب میکنه رو همه جا نشون میده ،، اگر هم ثبت نام نکرده باشه تصویر پیش فرض رو نمایش میده ، مثلا مثله همین انجمن که من تصویر شخصی دارم و شما نداری .. وقتی هم که میخوای کامنت بزاری به همین صورت هستش ..

موفق باشید ../.

Arshk
  • Arshk

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۳
    ۲۱ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۸:۵۶

saeidfard گفت:

دوست عزیز این کار به خود کاربر بستگی داره که آواتار شو فعال کرده باشه یا نه ، یعنی اینکه توی سایت گراواتور ثبت نام کرده باشه یا نه ،، اگه کرده باشه که عکس شخصی که خودش اول انتخاب میکنه رو همه جا نشون میده ،، اگر هم ثبت نام نکرده باشه تصویر پیش فرض رو نمایش میده ، مثلا مثله همین انجمن که من تصویر شخصی دارم و شما نداری .. وقتی هم که میخوای کامنت بزاری به همین صورت هستش ..

موفق باشید ../.

ممنون از راهنمایی
    ولی می خوام این قابلیت توی سایت خودم باشه و نیازی نباشه که کاربران جای دیگه ای ثبت نام کنند.
    همه که این چیزها رو بلد نیستند که...
    آیا افزونه ای چیزی هست برای این کار؟
    در ضمن آیا همه سیستم ها برای این منظور از سایت گراواتار استفاده می کنند؟ یا بعضی هاشون مثل وردپرس؟
    مثلا جوملا، نیوک، دیتالایف، دروپال و .....

golshahi

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.