انجمن

نیاز به افزونه‎ای برای دسته‎ها  (۳ نوشته)

• hamed-sepehr

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۱ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۱

سلام به همه شما وردپرسی‎های عزیز

من نیاز به افزونه‎ای دارم که کار دو تا افزونه My Category Order و Collapsing Categories رو با هم انجام بده. یعنی هم باهاش بتونم ترتیب دسته‎ها رو عوض کنم و هم بتونم زیر مجموعه دسته‎ها رو به صورت باز شونده بذارم که روش کلیک کنم تا نمایش داده بشه. امیدوارم تونسته باشم که منظورم رو رسونده باشم. راستی اگه کسی ترفندی هم بلده که بشه باهاش این کار رو کرد خوشحال میشم که بدونم. فقط لطفا مراعات کنین css نویسی بلد نیستم.

ممنون و موفق باشید

• hamed-sepehr

آفلاین
    عضو
    ۲۲ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۴

اگه کسی راهی بلده که بشه آی دی دسته‎ها رو عوض کرد بازم به دردم میخوره. فقط نگین چرا سرچ نکردی چون واقعا گشتم و اگه میخواین بگین دیتا بیست رو تغییر بده لطفا توضیح بدین چجوری؟

• hamed-sepehr

آفلاین
    عضو
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۱

hamed-sepehr گفت:
    اگه کسی راهی بلده که بشه آی دی دسته‎ها رو عوض کرد بازم به دردم میخوره. فقط نگین چرا سرچ نکردی چون واقعا گشتم و اگه میخواین بگین دیتا بیست رو تغییر بده لطفا توضیح بدین چجوری؟

اینجا که کسی جواب مارو نداد. همین مشکل رو توی فرومی که مخصوص بحث درباره راپیدلیچ بود مطرح کردم و آخر سرم یه جوملایی جوابمو داد. این لینک رو بهم داد:
    http://wordpress.org/support/topic/how-to-change-category-ids-in-wordpress-27
    اگه کسی نتونست متوجهش بشه بگه که فارسیش رو با توضیحات واسش بنویسم.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    nowadays

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.