انجمن

آموزش تبدیل لینک ها به html (مناسب سئو)  (۸ نوشته)

• aminmafia

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۲
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۳ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۰:۲۰

سلام
    یکی از بهترین روش ها برای بهتر ایندکس شدن در موتور های جستجو گر داشتن صفحات html است که ورد پرس این امکان را در حالت عادی به کاربران نمی دهید اما با آموزش سایت http://www.aminh.ir می توانید لینک های خود را تبدیل به html کنید.
    مانند: http://aminh.ir/tabdil-5.html

البته اصل کپی رایت در مطلب رعایت شده است @},-

شاد باشید و پیروز @},- ;)

• hadi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۵ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۲:۴۸

من چطوری میتونم در حالی که کینکهای قبلیم کار کنه لینک هامو به این pattern تغییر بدم؟

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۵ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۷:۵۳

hadi گفت:
    من چطوری میتونم در حالی که کینکهای قبلیم کار کنه لینک هامو به این pattern تغییر بدم؟

با استفاده از htaccess. می‌تونین این ری‌دایرکت رو انجام بدین.

• hadi

آفلاین
    عضو
    ۶ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۰:۳۸

برای ریدایرکت کردن از hadi.rulex.net/postslug به hadifarnoud.com/postslug را بلدم اما برای ریدایرکت کردن hadifarnoud.ir/postslug به hadifarnoud.ir/postslug.html بلد نیستم! یعنی میخوام هم hadifarnoud.ir/postslug.html کار کنه هم hadifarnoud.ir/postslug

• hadi

آفلاین
    عضو
    ۳۰ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۴:۳۸

راه حل این مشکل را پیدا کردم. با htaccess میشه این کار را کرد اما راه ساده تر استفاده از افزونه Permanent redirect است.

• abolfazlgoodarzi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۵ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۶:۳۷

پس یکی آموزش بده ، لینک که باز نمیشه !!!

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۵ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۱:۲۹

پس یکی آموزش بده ، لینک که باز نمیشه !!!

ابوالفضل جان اگه صفحات ایندکس شده ی زیادی در گوگل داری ، و مطلبای زیادی داری ، بهت پیشنهاد میکنم به هیچ وجه به پیوند یکتای سایتت دست نزنی که اگه این کار رو انجام بدی تمام زحماتت تا الان به هدر میره و تا یه مدت باید قید گوگل رو بزنی (با یه سری از افزونه ها که زیادم هست میشه یکم جبرانش کرد ولی مثله اول نمیشه) ،، در حالی که پیوند یکتای .html هیچ تاثیری توی سئو نداره ،،
    بهتره همین جوری که تا الان بودی ادامه بدی ،،
    موفق باشید ../.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Omid Sh - amirabar
  • 1wp.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۲

به نظر من مرتبا و شایه روزانه و هفته به هفته الگوریتم و پارامترهاي گوگل براي ايندكس كردن صفحات تغيير مي كند و شايد اين راه هاي گفته شده به مرور بي نتيجه و بي تاثير باشند و مهم محتواي يك سايت و يا يك وبلاگ است كه نقش تعيين كننده دارد...
    مخصوصا در مورد زبان فارسي كه در مورد گوگل و ساير موتورهاي جستجو، مشكل در مورد ايندكس كردن صفحات وجود دارد در حاليكه مطمئنا در مورد زبان انگليسي وجود ندارد...

از طرفي تمام راهكارهاي ارائه شده براي seo براي سايت هاي انگليسي زبان مي باشد و نبايد انتظار نتايج مشابه در مورد سايت هاي فارسي داشت چه بسا بسياري از اين ره كارها نتيجه معكوس دارند...
    تا نظر اهل فن چه باشد ...؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mori2

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها