انجمن

چگونگی ایجاد باکسهای مختلف برای دسته های مختلف در صفحه  (۲ نوشته)

• v4h1d

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۵ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۰:۲۱

سلام.
    من میخوام یه پرتال خدماتی با وردپرس ایجاد کنم.
    مثلا پزشکها، مهندسین، اساتید، فروشندگان و... بیان عضو شن و هرکدوم دسته یا شاخه مخصوص به خودشونو داشته باشن.
    توو صفحه اصلی سایت، باید 12 باکس وجود داشته باشه که این باکسها، آخرین پستهای ارسالی توسط کاربرا رو در 12 دسته مختلف نشون میده.
    مثلاً اگه باکس اولمون درمورد موضوعات پزشکی باشه و یکی توو دسته پزشکی، یه پست ارسال کنه، باید تیتر این پست در صفحه اصلی و داخل باکس مورد نظر نشون داده بشه و با کلیک رو هر کدوم، وارد سفحه پست بشیم.

سوالام اینا هستن:
    1- چطور میتونم کاری کنم که موقع ثبت نام کاربرا، خودشون تعیین کنن که میخوان توو چه شاخه ای پست ارسال کنن؟
    2- چطور میتونم کاربرا رو محدود کنم، جوری که هر کاربر فقط و فقط توو همون دسته یا شاخه ای که موقع ثبت نام انتخاب کرده، بتونه پست ارسال کنه؟
    3- چطور میتونم پستهای مربوط به هر دسته یا شاخه رو داخل همون باکسهای مخصوص به خودشون توو صفحه اول سایت نشون بدم؟
    4- چطور می تونم تیتر پستهای ارسال شده در برگه و دسته جدا رو در صفحه اول نشون بدم؟

میدونم خیلی سوال کردم. اما میخوام یه کاری رو شروع کنم. اگه کمکم کنین، پرتال که تموم شه، همینجا آپلودش می کنم تا همه ازش استفاده کنن.

• Andres

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۷ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۸:۲۸

سوال اول رو که نمیدونم

دوست عزیز یه افزونه هست که رول کاربران رو ویرایش میکنه به اسم User Role Editor نمیدونم این به کارتون میاد یا نه

در مورد اون باکس ها هم از این کد ها استفاده کنید :

<?php  $recent = new WP_Query("category_name=نام دسته را اینجا وارد کنید&showposts=5"); while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();?>
    <a href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a>
    <?php endwhile; ?>

البته خودتون باید بهش استایل دهی کنید و شکل و شمایل بهش بدید نسبت به قالبتون

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    v4h1d

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.