انجمن

مشکل با نمایش فارسی wp pagenavi  (۶ نوشته)

• ازل

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۵:۱۱

با سلام،
    من این افزونه را نصب کردم اما مشکلی که دارم این هست که در وبلاگم اولا اعداد انگلیسی نمایش داده میشود، دوما اینکه ترتیب اعداد و "صفحه از" را اشتباه نشان می دهد.

صفحه 1 از 2912345»10 20...آخرین صفحه

و وقتی وارد صفحه دوم می شوم به این شکل تغییر پیدا می کند:

صفحه 2 از 29«12345»10 20...آخرین صفحه

ممنون میشوم اگر کمکم کنید.
    پی نوشت: وبلاگم دارای ۲۹ صفحه است.

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹۷
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۹

خب طبیعی ترین کار این هست که شما Style افزونه رو اصلاح کنید و عملیات های لازم رو برای راست چین کردن و ... روی اون انجام بدین.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ازل
  • ازل

آفلاین
    عضو
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۴

silvercover گفت:
    خب طبیعی ترین کار این هست که شما Style افزونه رو اصلاح کنید و عملیات های لازم رو برای راست چین کردن و ... روی اون انجام بدین.

ممنون دوست عزیز، می تونید یکم بیشتر توضیح بدید؟ من سعی کردم که اینکارو بکنم اما باز هم نشد. اگر یکم بیشتر راهنمایی کنید ممنون میشم.

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹۷
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۸

ezel گفت:

ممنون دوست عزیز، می تونید یکم بیشتر توضیح بدید؟ من سعی کردم که اینکارو بکنم اما باز هم نشد. اگر یکم بیشتر راهنمایی کنید ممنون میشم.

خب دو کار میشه کرد، یک اینکه به داخل پوشه افزونه رفت و فایل استایل مد نظر رو پیدا کرد. یعنی فایل
    pagenavi-css.css . و بعد استایل های مورد نیاز رو در اون نوشت و یا ایجاد کرد. همین کار رو میشه داخل فایل استایل اصلی پوسته انجام داد تا همه استایل ها یک جا قرار بگیرند.

در فایل pagenavi-css.css کلاس های لازم جهت استایل دهی و تغییر درج شده که می تونید مشاهده کنید.

• ازل

آفلاین
    عضو
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۹

ممنونم از توضیح. من میرم تلاشم رو میکنم ببینم نتیجه چی میشه. اگر مشکلی بود مطرحش میکنم.
    بازم مرسی از کمک.

• armin3000

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶
    ۳۰ آبان ۱۳۹۰ - ۲۳:۵۹

میشه css اصلاح شده رو واسه نمایش صحیح اینجا بنویسید؟ چون منم همین مشکل رو دارم و سعی کردم css رو rtl کنم ولی بازم جواب نداد.
    این کدی که اینجا بود هم کمک نکرد:
    http://forum.wp-persian.com/topic/1148?replies=3

درباره‌ی این موضوع