انجمن

مشکل عجیب با سئو سایت  (۱۰ نوشته)

• armin39

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۷ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۹

سلام دوستان خسته نباشید...من جدیدا مشکل عجیبی با سایت پیدا کردم...وقتی مطالب رو میزارم تو سایت بعد حالا چند ساعت میاد رو گوگل و ایندکس میشه.ولی مشکلم اینه وقتی رو اون لینک کلیک میکنم از گوگل صفحه اصلی سایتم میاد...من افزونه all in seo pack رو نصب کردم به همراه xml site map قالب خودمم هم 1 سری تنظیمات داره برای سئو ..همه رو خاموش کردم الان ببینم درست میشه یا نه؟خواهشا اگه میدونید از چی هست بگید...

الان 1 مطلبی رو که فهمیدم این هست که وقتی تو گوگل مطلب رو سرچ میکنم و روی مطلب نگاه میکنم ادرس صفحه اصلی رو میده انگاری ...در واقع به نظر فقط صفحه اول سایت رو داره ایندکس میکنه...عجیبه برای خودم هم...خواهشا کمک کنید...این تنظیمات برای xml site map گذاشتم

0.8 صفحه اصلی
    0.8 پست ها [ اگر محاسبه‌شان به صورت خودکار غیرفعال باشد ]
    0.7 پائین ترین سطح اولویت بندی پست ها [ اگر محاسبه‌شان به صورت خودکار فعال باشد ]
    0.6 صفحات استاتیک
    0.3 دسته بندی ها
    0.3 آرشیو
    0.3 Tag pages

این رو چطور باید گذاشت/؟؟بعد این قسمت چطوره؟

daily صفحه اصلی
    daily پست ها
    weeklyصفحات استاتیک
    weeklyدسته بندی ها
    weeklyآرشیو متداول به صورت ماهیانه است [ آرشیو بر اساس آرشیو فعلی صفحه اصلی سایت شماست ]
    weekly آرشیو قدیمی [ تغییرات تنها در صورتی که شما اقدام به ویرایش پست های قدیمی کنید اعمال خواهند شد ]
    weekly Tag pages
    weekly Author pages

این هم اگه اشتباه گذاشتم بگید تا درست کنم ببینم درست میشه یا نه ..ممنون

الان فقط صفحه اصلی سایت در واقع داره ایندکس میشه...خواهشا یکی کمک کنه...1 نگاه به سایت بندازید ببینید.در ضمن من ادامه مطلب نمیدم چون خود قالب اتوماتیک انجام میده...

http://www.falearn.com

• armin39

آفلاین
    عضو
    ۲۷ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۷:۲۷

یعنی کسی نیست اینجا جواب بده؟؟؟الان لینک های 10 روز قبل من هنوز توی گوگل ایندکس نشدن...منظورم لینک های صفحات داخلی هست...صفحه اصلی باز بهتر داره ایندکس میشه...ولی صفحات داخلی اصلا ایندکس نشدن

• نقش نگار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۵
    ۲۷ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۷:۴۰

آموزش افزونه all in one seo pack

تنظیمات Google XML Sitemap

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    tansu68
  • armin39

آفلاین
    عضو
    ۲۷ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۵

الان فقط صفحه اصلي سايت ايندكس شده بعد 10 روز؛ايا اين عاديه؟بعد من تو اين قالبم برجسب ها نمايش داده نميشه/افزونه خاصي هست؟تاثير تو ورودي داره اين نمايش ندادن برجسب ها؟

• armin39

آفلاین
    عضو
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۹:۴۱

الان یعنی کسی نمیدونه چرا ایندکس نمیشه صفحات داخلی...الان من 12 روز گذشته از اولین پستی که تو سایت دادم.صفحه اصلی خوب ایندکس میشه ولی الان وقتی مطلبی رو تو گوگل از سایت خودم سرچ میکنم وقتی رو میاره که اون پست تو صفحه اصلی سایت بوده...ابا این مدت زمان برای ایندکس شدن صفحات داخلی عادی هست یا نه؟؟میخوام همین رو بدونم...تنظیمات اون دو افزونه رو هم کامل درست انجام دادم

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۶۷
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۶

تمت رو عوض کن احتمالا با این تم در چند روز آینده گوگل سایتت رو به عنوان اسپم شناسایی کنه و توی بلک لیست گوگل قرار بگیری.

• armin39

آفلاین
    عضو
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۵

motahharinasab گفت:
    تمت رو عوض کن احتمالا با این تم در چند روز آینده گوگل سایتت رو به عنوان اسپم شناسایی کنه و توی بلک لیست گوگل قرار بگیری.

شما مطمعن هستید از قالب هست؟؟؟از طرفی هم من قالب خوب پیدا نکردم مجبور شدم این رو بزارم..اگه مطمعن هستید از قالب هست من تغییر بدم قالب رو..بعد الان من درست کنم و 1 قالب دیگه بزارم صفحه 404 درست نشه"؟؟؟

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۹:۱۱

صفحات 404 با عوض کردن تم بوجود نمیاد بلکه بیشتر بخاطر تغییر در پیوند یکتاست.

• armin39

آفلاین
    عضو
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۹:۲۱

motahharinasab گفت:
    صفحات 404 با عوض کردن تم بوجود نمیاد بلکه بیشتر بخاطر تغییر در پیوند یکتاست.

پس نظر شما اینه که مشکل از قالب هست...قالبی در نظر دارید که سئو پسند باشه و راحت ایندکس بشه صفحات؟بعد 1 سوال دیگه برای سایت تازه کار من به طور میانگین چند روزه باید صفحات داخلی ایندکس بشه؟بعد میشه بدونم دلیلتون برای اینکه میگید سایتم به خاطر این قالب که گذاشتم میره تو بلک لیست گوگل؟

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۰:۴۱

قالبی در نظر دارید که سئو پسند باشه و راحت ایندکس بشه صفحات؟

http://themes.wp-persian.com/

بعد 1 سوال دیگه برای سایت تازه کار من به طور میانگین چند روزه باید صفحات داخلی ایندکس بشه؟

اگه جلوی گوگل رو برای صفحات داخلی نگرفته باشین بسته به نوع نوشته ها (انگلیسی،فارسی) وبسته به رنک سایتتون بین 10 ثانیه تا 6 روز نرمالش هست.

بعد میشه بدونم دلیلتون برای اینکه میگید سایتم به خاطر این قالب که گذاشتم میره تو بلک لیست گوگل؟

اینجا رو ببین:
    http://forum.wp-persian.com/topic/9213/page/20#post-76516

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.