انجمن

مشکل در محدودیت نوشته  (۳ نوشته)

• nariya

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۳:۱۲

با سلام به دوستانی که هیچ وقت جواب درست و درمونی به ما نمیدن هرچند من دوباره میام و سوالم رو اینجا مطرح میکنم
    توی قالاب سایتم توی سایدبارهای سمت راست قسمت محبوب ترین و مطالب اخبر در عنوان نوشته یه محدودیتی هست ثلا اگر عنوان من "به نام خداوند بخشنده و مهربان" باشه اونو رو اینطوری نشون میده : "به نام خ�"
    حالا من این محدودیت رو چجوری باید حذف کنم که فکرمیکنم 10 کاراکتری باشه ؟
    اینم آدرس سایتم : http://www.Nariya.ir
    فقط خواهش میکنم منو دست خالی راهی نکنید - باتشکر

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۳۱ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۰:۰۰

با سلام به دوستانی که هیچ وقت جواب درست و درمونی به ما نمیدن هرچند من دوباره میام و سوالم رو اینجا مطرح میکنم

دوست عزیز امیر جان شما کلا 10 ساعت بیشتر از تاریخ عضویتتون در این انجمن نمیگذره ، اونوقت چطور با این سرعت به این نتیجه رسیدید ؟؟

کلا 2 تا تاپیک ارسال کردید که یکیش اینه و اون یکی هم داره بررسی میشه و منتظر پاسخ شماست ..
    بارها گفتم ، فعالیت توی این انجمن برای کسی فایده و سودی نداره و اگه هم ما اینجاییم و راهنمایی میکنیم و یا اگه کسی پاسخی میده فقط به خاطر کاربرای گل وردپرس و به خاطر علاقشون به وردپرس هستش ، نه چیز دیگه .. و شما هم این عوض تشکر کردنتون هستش .. در ضمن ، کسی اینجا مسئول خواسته های شما نیست و اصلا میتونه جوابتون رو نده ،، پس بهتره اینجوری و با این سرعت قضاوت نکنید دوست من ..
    قرارم نیست که دوستان تمام کارا رو واسه شما انجام بدن ،، باید خودتونم یه حرکتی انجام بدید .. اینجا فقط راهنماییتون میکنن ..
    خیلی خب ، بگذریم ..

توی قالاب سایتم توی سایدبارهای سمت راست قسمت محبوب ترین و مطالب اخبر در عنوان نوشته یه محدودیتی هست ثلا اگر عنوان من "به نام خداوند بخشنده و مهربان" باشه اونو رو اینطوری نشون میده : "به نام خ�"
    حالا من این محدودیت رو چجوری باید حذف کنم که فکرمیکنم 10 کاراکتری باشه ؟

تابع این قسمتی که گفتید رو اینجا قرار بدید که در سایدبار هستش ! یا کل فایل سایدبار رو اینجا قرار بدید تا بتونیم بررسی کنیم ..!

موفق باشید ../.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Morteza - silvercover - nariya - Omid Sh - Mostafa
  • nariya

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۹:۳۹

بازم سلام جناب آقای سعید جان
    من که تازه به دوران رسیده نیستم جانم شما هم یه جوری حرف زدی انگاری صاحب اینجایی و تنها پاسخ دهنده. من واسه هر سایتی که دارم یه اکانت هم تو این انجمن دارم. parsicool و... خیلی وقته من اینجام شما ندیدی
    خب بیخیال کاری نداریم ما کنه نیومدیم اینجا دعوا کنیم
    حالا من تو اون تاپیک قبلی قایل زیپ قالبم رو گذاشتم که اگر تمایل دارین یه نگاهی بکنین. ( هم میتونی بررسی کنی و هم نه چون شما مسئول پاسخگویی به من نیستین، به گفته خودت)
    با تشکر

درباره‌ی این موضوع