انجمن

مشکل آپلود عکس بر روی هاست  (۵ نوشته)

• Sh.Roshan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۳۱ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۹:۲۹

با سلام؛
    دوستان راستش مشکل عجیبی برای سایتم به وجود اومده که بهتر دونستم اونو با شما در میان بزارم و از شما کمک بگیرم. بزارید از اول داستان رو بگم تا شاید بهتر بتونید کمکم کنید.
    راستش سایت من روی سرور های مایاهاست هست و هفته قبل مشکلی برای این سرور ها پیش اومد و بعد چند روز درست شد. بعد از درست شدن سایت، موقعی که قصد آپلود عکس از توی خود وردپرس رو داشتم، دیدم که محدودیت آپلود از 2 به 10 مگابایت رسیده. خلاصه؛ تصویر رو آپلود کردم و دیدم که بعد از آپلود اون تصویر بند انگشتی ای که بعد از آپلود نشون میده خراب و وقتی از Cpanel وارد پوشه Uploads هم میشم تصویر آپلود نشده.
    این مشکل واقعا برام عجیبه؛ چون:
    1- پرمیژن همه پوشه ها 755 هستش.
    2- وقتی می‌خوام از فروم سایتم که MyBB هستش عکسی رو پیوست کنم، اونجا هم پیوست نمیشه. (یعنی فقط از خود Cpanel می‌تونم عکس یا فایل دیگه ای آپلود کنم.
    امکانش هست که مشکل از سرور باشه و خودش حل بشه؟! (با توجه به مشکل این دوست عزیز: http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=155131 )

• مجتبي اسپري پور

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۷
    ۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۳

پرميژن ها رو 0777 بزاريد ببنيد مشكل حل ميشه يا نه

• Sh.Roshan

آفلاین
    عضو
    ۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۶

پرميژن ها رو 0777 بزاريد ببنيد مشكل حل ميشه يا نه

پرمیژن ها رو هم به 777 تغییر دادم، ولی تغییری نکرد. البته فکر نکنم از پرمیژن باشه، چون گفتم که، توی MyBBی که توی همین هاست دارم هم همین مشکل رو دارم و فایل های پیوست آپلود نمیشن!‌ :(

• Sh.Roshan

آفلاین
    عضو
    ۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۵:۳۰

دوستان خواهشا کمک کنید
    من الان با افزونه WP easy Uploader هم که خواستم عکس آپلود کنم، افزونه میگه که عکس آپلود شده، ولی توی هاست خبری از آپلود عکس نیست! :(
    ضمنا من یه وردپرس دیگه هم روی همین هاست دارم که این مشکل برای اونم وجود داره!

• Sh.Roshan

آفلاین
    عضو
    ۱ تیر ۱۳۹۰ - ۲۰:۲۱

دوستان الان مشکلم حل شد. طبق گفته پشتیبان وردپرس انگلیسی عمل کردم و دو پوشه WP include و WP admin را ابتدا حذف و سپس از بسته اصلی وردپرس فارسی دوباره ریختم روی هاست. Cash مرورگرم رو هم پاک کردم و مشکل برطرف شد.

درباره‌ی این موضوع