انجمن

درخواست طراحی افزونه  (۷ نوشته)

• RaminMT

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۵

سلام دوستان با توجه به همراهیتون تو تاپیک قبلیم که هیچکی جواب نداد
    میخواستم درخواست طراحی یک نوع افزونه داشته باشم اگه با نیوک کار کرده باشین یه فایلی داره که اگه بخواین میزارمش تو اون فایل لینک فیل شده رو میزارید بعد لینک جدید هم میزارید بعد تو روت سایت آپلود میکنید و بعد اجرا
    بعد اجرا تمام لینکا با اون آدرس قدیمی و فیل شده با آدرس جدید جابهجا میشن حالا من یه همچین چیزی واسه وردپرسم میخوام کسی داره یا میتونه برام بسازه؟

• RaminMT

آفلاین
    عضو
    ۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۴

دوستان عزیزان کسی اینکارو انجام نمیده؟ خیلی مهمه ها واجبه
    افزونه هم نبود نبود یکی فایلشم برام بسازه ممنون میشم از خجالتش در میام

• RaminMT

آفلاین
    عضو
    ۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۳

دوستان ممنون از لطفتون خودم پیدا کردم ایناهاش
    افزونه جست و جو - جایگزین

• RaminMT

آفلاین
    عضو
    ۴ تیر ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۷

سلام به خاطر این تاپیک اخطار گرفتیم اما نتیجه دلخواه نگرفتیم یعنی این افزونه کاری که میخواستم انجام نداد کسی راهی ندارد؟

• Vahed

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۵
    ۵ تیر ۱۳۹۰ - ۰۲:۴۱

همون افزونه ی جستجو و جایگزین عالی ترین گزینه هستش.ولی اون برای تغییر کاراکتر های فارسی کاربرد نداره.همچنین اگه بخوایین آدرس سایت خودتون رو توی مطالب عوض کنید کارایی نداره.
    به نظر من از طریق phpmyadmin هاستتون برای تغییر آدرس استفاده کنید.هم سریعتر هستش هم مطمئن تر.البته یه نسخه ی پشتبان داشته باشید که در صورت خرابکاری بشه جبران کرد.لازم به ذکر میدونم اگه حرفه ای نیستید از این کار دست بکشید و یک یک آدرس ها رو تغییر بدین چون افزونه ای نمیشه برای این کار طراحی کرد یا حداقل کسی توی این انجمن حاضر به این کار نیست.
    امیدوارم تونسته باشم تا حدی کمکت کنم.
    حق نگه دارت دوست عزیز.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    RaminMT
  • Vahed

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۵
    ۵ تیر ۱۳۹۰ - ۰۲:۴۸

یه چیزی هم به ذهنم رسید گفتم بگم !
    یه دامین به سایت خودتون وصل کنید.توی تنظیمات وردپرس هم آدرس جدید رو وارد کنیدو با آدرس جدید وصل شده وارد مدیریت و بعد وارد افزونه ی جستجو و جایگزین بشید.
    حالا کلمه ی مورد جستجو رو آدرس قبلی و کلمه ی جایگزین و آدرس جدید سایت قرار بدین.
    حالا مشکل حل میشه.
    چیزی بود که به ذهنم رسید و امیدوارم کمکت کنه.
    حق نگه دار.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    RaminMT
  • RaminMT

آفلاین
    عضو
    ۵ تیر ۱۳۹۰ - ۰۹:۱۶

سلام از هر دو دوست ممنونم بابت پاسختون به نظر تنها راه استفاده از افزونه wp db migration هست فقط یه کمی سخته و طولانی والا کاری نداری از phpmyadmin هم ساده تره چون شما اینو نصب میکنی و میری توش ادرس قدیم و بعد جدید رو میدی بعدش اون خودش آدرس و عوض میکنه بعد شما یکبار اون دیتابیسی که بهتون داده رو ایمپورت میکنی تو دیتابیستون اونوقت عوض میشه

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.