انجمن

استفاده از curl php و افزونه google analytices فعال بشود  (۳ نوشته)

• SobhanSE

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۷ تیر ۱۳۹۰ - ۲۳:۰۸

من یه تعداد افزونه رو در نظر دارم برای استفاده که برای راه اندازی همه اش به curl تو php نیازمنده . من یه تحقیق کوتاه کردم و به نتیجه های بالا بلند رسیدن .
    شما نمی دونین این curl که افزونه ها همه اشون می شناسن چیه و ... ؟
    ممنون میشم به من یه راهنمایی منظقی بدین .

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۸ تیر ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۳

كاربردي كه من ازش استفاده كردم
    براي ارسال داده ها با متدهاي مختلف و گرفتن خروجي بود

معمولا هم بايد در هسات فعال باشه
    چه نوع افزونه اي استفاده كرديد؟

• SobhanSE

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳
    ۸ تیر ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۳

parselearn گفت:
    كاربردي كه من ازش استفاده كردم
    براي ارسال داده ها با متدهاي مختلف و گرفتن خروجي بود

معمولا هم بايد در هسات فعال باشه
    چه نوع افزونه اي استفاده كرديد؟

افزونه google site verification برای این کار من بود . به اشتباه در این مورد تیتر دادم .
    در زمان زدن veriification به اروری میده که میگه مشکل در خط 117 بوده . fatal error به پیام چه ربطی داره :
    Fatal error: Uncaught exception 'apiCacheException' with message 'Could not create storage directory: /tmp/apiClient/5a' in /home/u599687845/public_html/wp-content/plugins/official-google-site-verification-plugin/external/php-client/cache/apiFileCache.php:117 Stack trace: #0 /home/u599687845/public_html/wp-content/plugins/official-google-site-verification-plugin/external/php-client/auth/apiOAuth.php(90): apiFileCache->set('OAuth:anonymous...', 'KSevfl_rRrm6gRP...') #1 /home/u599687845/public_html/wp-content/plugins/official-google-site-verification-plugin/external/php-client/apiClient.php(138): apiOAuth->authenticate(Object(apiFileCache), Object(apiCurlIO), Array) #2 /home/u599687845/public_html/wp-content/plugins/official-google-site-verification-plugin/googleSiteVerification.php(87): apiClient->authenticate() #3 [internal function]: google_admin_head('') #4 /home/u599687845/public_html/wp-includes/plugin.php(395): call_user_func_array('google_admin_he...', Array) #5 /home/u599687845/public_html/wp-admin/admin.php(111): in /home/u599687845/public_html/wp-content/plugins/official-google-site-verification-plugin/external/php-client/cache/apiFileCache.php on line 117

افزونه هایی هم برای کار های دیگه دارم که اگر این کارم رو برام حل کنین و تونستنم اون ها رو به کار بندازم و از طرز کارش مطلع شدم معرفی می کنمشون .ممنون

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها