انجمن

یک ایراد ناباورانه در وردپرس  (۳ نوشته)

• ناجی کرد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۰
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۸ تیر ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۵

با سلام خدمت دوستان
    فرض کنید که می خواهید یک دامنه به وردپرس اضافه کنید.
    راه حل اینه که دی ان اس هاست رو به دامنه وصل کنی و بعد توی هاست دامنه رو اضافه کنی و بعد با اون دامنه وارد سایت بشی
    ولی این جا یک مشکل هست که در کمال ناباوری در وردپرس وجود داره ولی در سیستم های دیگه نه
    وقتی که شما یک دامنه رو قبلا به عنوان دامنه اصلی تو قسمت "تنظیمات>همگانی>نشانی وردپرس" وارد کردی، اگر دامنه دیگه ای رو به سایت وصل کنی و با اون دامنه وارد سایت بشی تمام تصاویر بندانگشتی در صفحه اصلی سایت (برای پوسته هایی که از تصاویر بندانگشتی با استفاده از تصویر شاخص یا اولین تصویر مطلب یا زمینه دلخواه یا تصویر پیشفرض یا ... استفاده میکنه) با استفاده از دامنه اولیه لود میشن نه با دامنه ای که وصل کردین.

بزارید ساده تر بگم:
    وقتی که شما سایت رو با دامنه دوم باز می کنید تمام لینک ها متعلق به دامنه دومه است اما لینک تصاویر متعلق به دامنه اولیه است.
    از افزونه های زیادی هم استفاده کردم (از جمله domain miror) ولی افاقه نکرد.
    شما اگه توی جوملا یا نیوک اگر یک دامنه رو به سایت وصل کنی تمام اجزاء سایت از جمله تصاویر و لینک ها و ... با همون لینک باز میشه نه با لینک اولیه.

نمی دونم که چرا وردپرس باید همچین ایرادی داشته باشه. شایدم من اشتباه میکنم و راه حلی هست به هر حال منتظر نظرات دوستان هستم در این رابطه

پیشاپیش تشکر

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۸ تیر ۱۳۹۰ - ۱۸:۳۳

سلام،
    شما در جوملا تست کردین که همزمان می‌شود 2 تا دامین فعال برروی سایت ایجاد باشد؟
    برروی وردپرس بعید می‌دونم امکان پذیر باشه!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ناجی کرد
  • ناجی کرد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۰
    ۸ تیر ۱۳۹۰ - ۲۰:۱۴

بله هم روی جوملا امتحان کردم و هم روی نیوک

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.