انجمن

عدم نمایش عکس ها !  (۵ نوشته)

• mxu

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۰ تیر ۱۳۹۰ - ۰۹:۵۱

بر روی سایت خودم از ورپرس بصورت شبکه استفاده میکنم اما یه مشکل بزرگ دارم .
    دوتا از زیر شاخه هام : طرح های انجام شده - و همینجور اخبار پیام نور با مشکل روبرو شدن .
    به اینصورت که پوسته با توجه به اینکه عکسی رو به عنوان thumbline (اگه درست نوشته باشم) به نوشته الصاق میکنه و در حالت لوکال (بدون تنظیمات شبکه) پوسته ها برای نمایش تصاویر هیچ مشکلی ندارن ولی در حالت آنلاین و بصورت شبکه تصاویر اصلا نشون داده نمیشن .
    این مشکل رو چه جوری حلش کنم ؟ ممنون میشم کمک کنید :)
    در ضمن ؛ این مشکل فقط وقتی بوجود میاد که میخوام تصویر رو به عنوان تصویر شاخص انتخاب کنم . به عنوان نمونه به این صفحه نگاه کنید ! این صفحه عکسیه که به عنوان تصویر شاخصی برای یکی از پست هام انتخاب کرده بودم . به عنوان تصویر شاخص نشون نمیده ولی تو این صفحه تصویر رو دارم !

• mxu

آفلاین
    عضو
    ۱۱ تیر ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۴

به نظر شما مشکل ممکنه از تنظیمات شبکه باشه ؟!
    من برای هر بلاگ (زیر دامنه) یه 20 مگ فضا گذاشتم . با توجه به اینکه این مشکل رو در حالت لوکال ندارم مشکل از کجاست ؟ خیلی برام مسئله شده . دوست ندارم با چند تا هسته کار کنم و از پلاگین custom post type هم نمیخوام استفاده کنم وگرنه یه راه دیگه رو پیش میگرفتم .
    لطفا اگه کسی مشکل رو میدونه به من کمک کنه . با تشکر /

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۱۲ تیر ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۱

سلام
    شاید مشکل از فایل thumb.php باشه چون عکس رو نمیتونه از آدرسی که شما دادید بندانگشتی کنه و بخونه.
    شما از timthumb استفاده کن و ببین مشکل رفع میشه؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mxu
  • mxu

آفلاین
    عضو
    ۱۴ تیر ۱۳۹۰ - ۲۱:۵۵

man4toman گفت:
    سلام
    شاید مشکل از فایل thumb.php باشه چون عکس رو نمیتونه از آدرسی که شما دادید بندانگشتی کنه و بخونه.
    شما از timthumb استفاده کن و ببین مشکل رفع میشه؟

البته که مشکل از این نیست . آخه بند انگشتی کردن رو انجام میده . فقط نمیتونه به عنوان تصویر شاخص یک عکس رو شناسایی کنه . این مشکل روی لوکال و بدون تنظیمات شبکه ندارم . خیلی حیاتیه . اگه نشه کاریش کرد کلی برنامه هام تغییر میکنه .
    واجبه که وردپرسم شبکه باشه . آخه یکی دو تا دامین نیست که بخوام برای هر کدومش یه هسته وردپرس نصب کنم . تازه منطقی هم نیست . هر هسته کلی افزونه و قالب !
    لطفا به آدرس هایی که دادم مراجعه کنید :

mxu گفت:
    ...
    دوتا از زیر شاخه هام : طرح های انجام شده - و همینجور اخبار پیام نور با مشکل روبرو شدن .
    ....
    در ضمن ؛ این مشکل فقط وقتی بوجود میاد که میخوام تصویر رو به عنوان تصویر شاخص انتخاب کنم . به عنوان نمونه به این صفحه نگاه کنید ! این صفحه عکسیه که به عنوان تصویر شاخصی برای یکی از پست هام انتخاب کرده بودم . به عنوان تصویر شاخص نشون نمیده ولی تو این صفحه تصویر رو دارم !

• mxu

آفلاین
    عضو
    ۲۲ تیر ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۷

حل شد . مشکل از کجاست نمیدونم ولی در کل تو وردپرس شبکه وقتی یه پوسته رو (برای بعضی از پوسته ها صدق میکنه) برای کل شبکه فعال میکنم اینجور میشه . منم بی خیال بعضی پوسته ها شدم :)

درباره‌ی این موضوع