انجمن

خطا پس از ارسال مطلب  (۶ نوشته)

• mostafadam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۷
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۱ تیر ۱۳۹۰ - ۰۰:۰۳

سلام دوستان در این مورد لطفا نگید سرچ کنید چون من کردم و کارهایی که گفته شد رو انجام دادم ولی باز هم مشکلم حل نشده است.
    دوستان من ده گیگ هاست دارم ولی تازه پنج گیگ از ان استفاده شده است.
    و جدیدا وقتی میخوام مطلبی رو بروز رسانی کنم یا ارسال کنم ای خطا رو میده ولی نکته این جاست که مطلب ارسال میشه یا بروز رسانی میشه و هیچ مشکلی در مطلب هم نیست.
    Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 395008 bytes) in /home/farsiket/public_html/wp-content/plugins/google-sitemap-generator/sitemap.php on line 247

خطای بالا رو به هنگام زدن دکمه مشاهده میکنم.

هم افزونه memory bump رو نصب کردم و هم یک خط کدی که دوستان گفته بودند رو اضافه کردم ولی باز هم نشد که نشد باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• مجتبي اسپري پور

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۷
    ۱۱ تیر ۱۳۹۰ - ۰۰:۵۸

ارور این هستش که درخواست بیش از حد مجاز طول میکشه من وفتی تو پی اچ پی به این مشکل بر میخورم دستور :

set_time_limit(0)

می گذاشتم و مشکل حل میشد اما متاسفانه دقیق نمیدونم که مجای وردپرس این دستور رو بزارید اما شما افزونه سایت مپ رو غیر فعال کنید مشکل حل میشه

• amin7x

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    ۱۱ تیر ۱۳۹۰ - ۰۳:۳۸

لطفا این پلاکینگ را حذف کنید شاید درست شود
    google-sitemap- generator

• mostafadam

آفلاین
    عضو
    ۱۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۳

خب دوستان نمیخوام که افزونه سایت مپ رو غیر فعال کنم چون نقشه سایت خیلی مهم هست

• mirza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۶
    ۱۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۱

ممکنه قالب سایت شما با یان پلاگین سازگاری نداشته
    اگر قالبتون رو در این اواخر عوض کردین و این مشکل بوجود اومده شک نکنید اشکال در قالب هستش اما اگر قالب را عوض نکردین و همون قالب سابقتون هست مشکل از جای دیگه ای هستش

• mostafadam

آفلاین
    عضو
    ۱۲ تیر ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۶

دوستان درسته قالب رو عوض کردم.
    ولی من توی فروشگاه سایتم هم همین مشکل دقیقا پیش اومد ولی وقتیاون کدهای پی اچ پی رو که میگید وارد کانفیک کردم درست شد نمیدونم چرا سایت اصلیم درست نمیشه.

یعنی هیچ کس نیست بلد باشه.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.