انجمن

چهار سایت با کاربران یکسان  (۴ نوشته)

• DariushGreat

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۲

سلام
    من چهار تا سایت دارم که میخوام کاربران این سایت ها یکسان باشن. وقتی کسی وارد هر کدوم میشه در بقیه هم وارد شده محسوب بشه و اگر کسی ثبتنام میکنه در بقیه هم ثبت بشه. این چهارتا سایت چهار دامین "جداگانه" دارن و فعلا روی هر کدومشون یه وردپرس هست.
    چیکار باید بکنم؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    gallery-photo - تناسب اندام
  • aminbz

آفلاین
    مدیر
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۵
    ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۸

DariushGreat گفت:
    سلام
    من چهار تا سایت دارم که میخوام کاربران این سایت ها یکسان باشن. وقتی کسی وارد هر کدوم میشه در بقیه هم وارد شده محسوب بشه و اگر کسی ثبتنام میکنه در بقیه هم ثبت بشه. این چهارتا سایت چهار دامین "جداگانه" دارن و فعلا روی هر کدومشون یه وردپرس هست.
    چیکار باید بکنم؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی

سلام
    قبلا پیاده کردیم، یکی از راه هایی که میتونین پیاده کنین به این صورت هست:
    کار پیچیده ای هست، من تئوریش رو براتون توضیح میدم، با یک دولوپر صحبت کنین تا براتون پیاده کنن.
    شما باید سایت هاتون روی یک سرور و یک اکانت هاست باشن،
    حالا شما هر کدوم از سایت هاتون روی یک دامنه هست و در صورتیکه شرایط بالا رعایت بشه "روی یک اکانت مشترک سی پنل یا دایرکت ادمین باشن" اوکی هست،
    بعد شما می بایست سایت هایی که دارین در یک دیتابیس و یک یوزر بریزین ولی باید پرفیکس های متفاوتی برای هر سایت بذارین، تا تیبلها از هم متمایز باشن،
    بعد شما می بایست تیبل یوزر این سایت ها رو تنظیم کنین که همه سایت ها از یک تیبل یوزر بخونن. یه سری کد برای کوکی ها هم باید بنویسین.. اوکی میشه.

توضیحم فوق العاده زیپ شده بود، شرمنده، ولی تئوریش کامل بود، همین جملات رو به یه دولوپر بدین متوجه میشه پیاده میکنه.
    موفق باشید

DariushGreat - Masoud
  • DariushGreat

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۱

aminbz گفت:

سلام
    قبلا پیاده کردیم، یکی از راه هایی که میتونین پیاده کنین به این صورت هست:
    کار پیچیده ای هست، من تئوریش رو براتون توضیح میدم، با یک دولوپر صحبت کنین تا براتون پیاده کنن.
    شما باید سایت هاتون روی یک سرور و یک اکانت هاست باشن،
    حالا شما هر کدوم از سایت هاتون روی یک دامنه هست و در صورتیکه شرایط بالا رعایت بشه "روی یک اکانت مشترک سی پنل یا دایرکت ادمین باشن" اوکی هست،
    بعد شما می بایست سایت هایی که دارین در یک دیتابیس و یک یوزر بریزین ولی باید پرفیکس های متفاوتی برای هر سایت بذارین، تا تیبلها از هم متمایز باشن،
    بعد شما می بایست تیبل یوزر این سایت ها رو تنظیم کنین که همه سایت ها از یک تیبل یوزر بخونن. یه سری کد برای کوکی ها هم باید بنویسین.. اوکی میشه.

توضیحم فوق العاده زیپ شده بود، شرمنده، ولی تئوریش کامل بود، همین جملات رو به یه دولوپر بدین متوجه میشه پیاده میکنه.
    موفق باشید

ممنون از توضیحات
    از شرایط گفته شده:
    1. سایت ها کلا روی یک هاست هستن (دایرکت ادمین)
    2. پریفیکس ها هم کاملا متفاوت هست
    الآن من باید چه کار کنم که تیبل یوزرها رو یکی کنم بدون این که هر چهارتا سایت برن روی هوا؟! :)
    بازم ممنون از راهنمایی

• aminbz

آفلاین
    مدیر
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۵
    ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۸

DariushGreat گفت:

ممنون از توضیحات
    از شرایط گفته شده:
    1. سایت ها کلا روی یک هاست هستن (دایرکت ادمین)
    2. پریفیکس ها هم کاملا متفاوت هست
    الآن من باید چه کار کنم که تیبل یوزرها رو یکی کنم بدون این که هر چهارتا سایت برن روی هوا؟! :)
    بازم ممنون از راهنمایی

این پست رو مطالعه کنین
    http://corporateskills.co.uk/?p=634

موفق باشید

Masoud - DariushGreat

درباره‌ی این موضوع