انجمن

کامل نشدن نصب  (۳ نوشته)

• hesam53

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۵ تیر ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۶

سلام،
    من فایل wp-config رو ویرایش کردم و وارد صفحه install هم میشوم اما وقتی در این صفحه شناسه و رمز و ایمیلم را میدم و بعد به مرحله بعد میرم، در حالی که باید بنویسه "انجام شد"، فقط یه صفحه خالی و سفید میاره که تیترش "وردپرس فارسی" هست. بعد که میرم به صفحه login وقتی شناسه و رمز میزنم، میگه اشتباه وارد میکنید. بعد که در قسمت "فراموش کردن رمز"، ایمیل میدم، تا رمزم رو به ایمیلم بفرستن، میگه کاربری با چنین ایمیلی وجود ندارد!
    بعد که دوباره میرم صفحه install.php تا از اول نصب کنم میگه پایگاه داده و جداول شما قبلا ایجاد شده!
    بعد رفتم توی کنترل پنل هاستم(parallel plesk) و dataBase و userDataBase رو پاک کردم و دوباره dataBase اینا رو با یه رمز دیگه ساختم و فایل wp-config رو ویرایش کردم. و بعد رفتم تا نصب کنم اما بازم مشکلات از اول شروع شد! یعنی دوباره یه صفحه خالی و سفید میاره که تیترش "وردپرس فارسی" هست....
    اینکار ها رو دو سه بار تکرار کردم اما بازم این مشکل تکرار میشه. اگه مشکلم حل نشه دیگه حالم از وردپرس بهم میخوره!

• namaki

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۶
    ۲۰ تیر ۱۳۹۰ - ۰۷:۴۱

دوست عزیز وقتی بقول خودتون پیام نصب نمیاد چطور میتونید لوگین کنید پس نتیجه اینه که وردپرس نصب شده
    پیشنهاد من اینه فایل کانفیک در سیستم خودت بازش کن واطلاعات را وارد وآپلودش کن توهاستت بعد جداول دیتابیست هم کاملا پاکش کن حالا شروع کن به نصب. احتمالا مشکلت حل میشه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • gharibeam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۶
    ۲۲ تیر ۱۳۹۰ - ۱۷:۵۱

برو کل فایل وردپرسی که آپلود کردی تو سایتت پاک کن از اول بریز و دوباره ویرایشش کن امیدوارم حل بشه ( منم اول این مشکل رو داشتم )

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.