انجمن

اضافه شدن سبد خرید به پستها  (۵ نوشته)

• نوین ادمین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۶
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۵ تیر ۱۳۹۰ - ۱۸:۲۲

سلام . من دنبال یک افزونه ای هستم که بتونم به سایتم سبد خرید اضافه کنم . تقریباً اکثر افزونه های فروشگاهی رو نصب کردم اما اونی که می خواستم نبود . میخوام اینجوری باشه :
    1 - دکمه اضافه کردن به سبد خرید رو توی اون محصول بیاره (میشه از زمینه های دلخواه استفاده کرد)
    2- طرف وقتی روش کلیک میکنه محصول به سبد خرید افزوده بشه و طرف بتونه بازم محصولات دیگه ای انتخاب کنه
    3- وقتی خریدش تموم شد روی گزینه پرداخت نهایی کلیک کنه .
    4- در صفحه پرداخت نهایی فرمی بیاد که مشخصات طرف رو بگیره و در کنترل پنل وردپرس ذخیره کنه برای ادمین
    این افزونه طوری باشه که با پست ها جور در بیاد . افزونه های این کار مثل eshop و ecommerc اصلاً سیستمشون جدا بود و با پست ها ارتباطی نداشت . کلاً کار هم نمی کرد

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۱۵ تیر ۱۳۹۰ - ۲۱:۱۶

سلام
    یک افزونه رایگان در این مورد در حال انتشار هست.
    دقیقا همچین سیستمی هست.
    کمی صبر کنید بزودی منتشر میشه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    نوین ادمین
  • نوین ادمین

آفلاین
    عضو
    ۱۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۹

من افزونه cart66 رو پیدا کردم که تقریباً همین کار رو میکنه و فرم ساز gravity form که پرمیوم هست رو هم در کنارش (پیشنهاد خود افزونه هست) استفاده می کنم . تقریباً همه کارها رو انجام میده ولی مثل افزونه های قبلی آجاکس نیست و نمی تونم فرم رو با محصول مچ کنم . ولی تقریباً راضیم .
    امیدوارم این افزونه هر چه زودتر منتشر بشه . ممنون از شما

• mirza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۶
    ۲۰ تیر ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۰

دوست عزیز شما برای این بهتر به خواستتون در مورد این زمینه برسین بهتر اسکریپت تخصصی فروشگاه رو نصب کنید تا از وردپرس استفاده کنید.
    استفاده از افزونه هر چه قدر هم قدرتمند باشه هدف اصلی را (ممکنه) برآورده نکنه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    نوین ادمین
  • نوین ادمین

آفلاین
    عضو
    ۲۴ تیر ۱۳۹۰ - ۲۳:۳۶

مجبور شدم از همون e-commerc استفاده کنم . فارسیشم کردم و لان به خوبی کار می کنه .
    http://www.shop.mohandesyar.com

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.